Jak informuje rzecznik prasowy touroperatora i dyrektor marketingu Emilia Bratkowska, Rainbow rozpoczął sprzedaż drugiej części oferty Egzotyka 2018/2019. Tym razem są to wyjazdy realizowane samolotami rejsowymi (wcześniej anonsował imprezy czarterowe: "Rainbow - nowy sezon zimowy w sprzedaży"). Do bogatej oferty egzotycznych podróży dodał tym razem trzy nowości: Kolumbia z lądowaniem w Cartagenie, Malezja – lot do Langkawi i Indie z rejsem do regionu Goa.

"Kolumbia - Cartagena. Położona na wybrzeżu Cartagena jest bez wątpienia najpiękniejszym miastem w Kolumbii, a może nawet w całej Ameryce Południowej. Swoje miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO zawdzięcza niezwykle kolorowej, kolonialnej zabudowie Starego Miasta, otoczonej potężnymi fortyfikacjami. Po dniu spędzonym na karaibskiej plaży warto wypić kawę w małej kafejce, pojeździć autobusem chiva rumbera lub zatańczyć vallenato na ulicy.

Malezja – Langkawi. Największa malezyjska wyspa, niedaleko zachodniego wybrzeża, przy granicy z Tajlandią. Istny turystyczny raj oferujący szereg atrakcji, jak: trekking w dżungli i w górach, orientalną faunę do obejrzenia w ptasim parku, w ogromnym akwarium i na farmie krokodyli oraz możliwość uprawiania najróżniejszych sportów wodnych i liczne pola golfowe. A w zasięgu rejsu łodzią znajduje się sto mniejszych, znacznie bardziej odludnych wysp.

Indie - Goa. Dawna portugalska kolonia to zaskakujące oblicze Indii – wyraźne wpływy Portugalczyków znajdziemy w architekturze i kuchni, a także w stylu życia. To najmniejszy, ale być może najpiękniejszy indyjski stan, głównie dzięki plażom. Goa oferuje aż 125 km różnorodnych plaż – długich i szerokich, porośniętych palmami lub połączonych z infrastrukturą hotelową (szczególnie na północy, gdzie kwitnie życie nocne w klubach i na targowiskach)" - czytamy w komunikacie biura podróży.

Oprócz nowości Rainbow utrzymuje tradycyjnie "olbrzymią ofertę miejsc na całym świecie znakomitych zarówno na wczasy jak i na zwiedzanie". Klientom, którzy zarezerwują do 20 kwietnia wyjazdy, obiecuje do 1000 złotych opustu od osoby, dodatkowo do 5 procent rabatu dla stałych klientów, a także gwarancje i ubezpieczenie od rezygnacji w TU Europa w cenie.