Adam Małysz promuje zimę z Neckermannem

Post Image
Post Image

Ponad 600 hoteli i apartamentów w ośrodkach narciarskich i 30 kierunków egzotycznych nad ciepłymi morzami – oferuje na najbliższą zimę biuro podróży Neckermann

Zimowa oferta Neckermanna jest już w sprzedaży, a najnowsze katalogi w biurach podróży. Pierwszy z nich poświęcony jest wyjazdom na narty, są tam noclegi we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Niemczech. Firma obiecuje „wiele udogodnień i bonusów, jak np.: gwarancja śniegu, propozycje ze skipassem w cenie czy sięgające 20 procent zniżki w szkółkach narciarskich i w wypożyczalniach sprzętu. W ponad połowie hoteli biuro podróży zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 16 lat. Dodatkowo touroperator oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach a także blisko lodowca” – czytamy w komunikacie.

Już jedenasty raz Neckermann Podróże rozpocznie sezon huczną imprezą, której gościem specjalnym ma być słynny skoczek narciarski Adam Małysz. Tak zwany SkiOpening odbędzie się tym razem w ośrodku sportów zimowych Garmisch-Partenkirchen w Niemczech 9-14 grudnia. Organizator zapowiada możliwość testowania nart, konkurs narciarski z nagrodami i zwiedzanie skoczni narciarskiej. – Wyśmienita zabawa, znakomita jazda, a do tego rodzinna, serdeczna atmosfera – zaprasza cytowany w komunikacie Adam Małysz, który już trzeci raz weźmie udział w otwarciu sezonu z Neckermannem.

30 kierunków egzotycznych z duży wyborem hoteli, w tym należących do sieci z grupy Thomasa Cooka, a także bogata siatka połączeń czarterowych i liniowych, dzięki którym można sobie planować wyjazdy w różnych terminach i miejscach – to wymieniane przez touroperatora zalety jego oferty.

„Zimowe wakacje z Neckermannem będzie można spędzić na Wyspach Kanaryjskich, w Egipcie i Maroku, ale też na Majorce, Cyprze, Maderze czy Portugalii. Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z dowolnych lotnisk lokalnych, umożliwiając rezerwację dowolnej długości pobytów. Neckermann umożliwia wypoczynek w różnych miejscach podczas jednej imprezy np. możliwość łączenia Kenii z Zanzibarem, Bangkoku z Phuketem czy różnych wysp Malediwów czy Seszeli. Klienci udający się na wakacje do Azji będą mogli zatrzymać się na zwiedzanie Dubaju. Dzięki technologii grupy Thomas Cook, osoby rezerwujące egzotyczne imprezy będą mogły korzystać z atrakcyjnych cen przelotów uwzględniających aktualne promocje linii lotniczych” – czytamy w komunikacie.

Mogą Ci się również spodobać

Premier Litwy podał termin otwarcia granic z Polską

Granice między Polską a krajami bałtyckimi zostaną po złagodzeniu obostrzeń dotyczących podróżowania otwarte w ...

Ryanair ostrzega przed skutkami strajków

Ryanair ostrzega pasażerów przed możliwymi zakłóceniami w ruchu lotniczym w przyszłym tygodniu z powodu ...

Airbnb: Overtourism? To nie nasza sprawka

Amsterdam, Barcelona, Wenecja, Majorka… – Airbnb stara się udowodnić na ich przykładach, że przeciwdziała ...

Rainbow zyskuje w tym roku 13,6 procent

Przychody ze sprzedaży imprez turystycznych wyniosły w lutym w Rainbow Tours SA 80,3 miliona ...

Turcja przedłuża warunek okazywania testów przez turystów

Tureckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wysłało komunikat do władz miast i Straży Granicznej, w którym ...

8 milionów pasażerów na Lotnisku Chopina

W pierwszym półroczu warszawski port obsłużył 8 milionów pasażerów, o 14,8 procent więcej niż ...