Itaka wyróżniona godłem „Teraz Polska”

materiały prasowe

– Godło „Teraz Polska” to dla nas wyjątkowa rekomendacja, która potwierdza wartość naszego produktu i wkład w rozwój polskiej turystyki – mówi wiceprezes Itaki Piotr Henicz

Podczas XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska” Itaka otrzymała prestiżowe godło potwierdzające najwyższą jakość jej usług i wkładu w rozwój polskiej turystyki. W imieniu Itaki nagrodę z rąk członka kapituły, Adama Szejnfelda, byłego wiceministra gospodarki, a obecnie posła Parlamentu Europejskiego, odebrał Piotr Henicz, wiceprezes Itaki.

– Godło „Teraz Polska” jest prestiżowym wyróżnieniem, znakiem rozpoznawalnym zarówno w Polsce jak i za granicą – mówi Henicz, cytowany w komunikacie firmy. – Jesteśmy zaszczyceni, że Itaka znalazła się w gronie jego laureatów. Jest to dla nas wyjątkowa rekomendacja, która wzmocni zaufanie klientów do nas i wiarygodność firmy w relacjach biznesowych, co dla touroperatora ma znaczenie fundamentalne. Godło „Teraz Polska” potwierdza wartość naszego produktu, jakim są zagraniczne imprezy turystyczne, i wkład w rozwój polskiej turystyki.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego realizuje „Polski Program Promocyjny”, którego celem jest propagowanie nowoczesnych metod produkcji i zarządzania oraz wspieranie, działających na polskim rynku, przedsiębiorstw w budowaniu i umacnianiu ich marek.

Godło przyznaje kapituła złożona z 26 osób Kapituła Godła „Teraz Polska”. Są to uznane autorytety życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego. Jej przewodniczącym jest prof. Michał Kleiber, prezes Polskiej Akademii Nauk.

18 czerwca 2018 r. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Gala Teraz Polska, zorganizowana przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Celem fundacji jest nagradzanie najlepszych polskich produktów i usług, gmin i przedsięwzięć, a także honorowanie Polaków, którzy dzięki swej działalności stają się ambasadorami Polski w kraju i za granicą.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Diamond Princess w porcie w Jokohamie

Wycieczkowce – pasażerowie wysiedli, koronawirus został

17 dni po opuszczeniu ich przez pasażerów w kabinach statków wycieczkowych Diamond Princess i ...

Premier: Przywieziemy do kraju wszystkich polskich obywateli

Polacy przebywający za granicą, którzy ze względu na odległość nie mogą przyjechać do Polski ...

Sieć Elbest zasiliła szeregi IGHP

10 hoteli ogólnopolskiej sieci Elbest Hotels z 715 pokojami dołączyło w październiku do grona ...

Rządowy sztab kryzysowy zdecyduje, co z targami ITB w Berlinie

Sztab kryzysowy, w którego skład wchodzą przedstawiciele resortów zdrowia i spraw wewnętrznych Niemiec, zajmie ...

Betlej: Policzymy, ile zarabiają biura podróży

Najważniejsze dla kondycji finansowej biur podróży są marże, jakie mogą one uzyskać na sprzedanych ...

TUI wyszkoli własnych prawników

Nauka na uniwersytecie połączona z pracą w dziale prawnym to nowa propozycja TUI dla ...