W Mouzenidisie zaczęło się już Lato 2019

Filip Frydrykiewicz

Chalkidiki, Riwiera Olimpijska, Zakintos i Kreta – przyszłoroczne wakacje w tych czterech regionach Grecji można już rezerwować w biurze podróży Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel, firma specjalizująca się w organizowaniu wypoczynku w Grecji jako pierwsza na polskim rynku ruszyła ze sprzedażą oferty na lato 2019 roku. Od dzisiaj można rezerwować wyjazdy na Półwysep Chalcydycki, na Riwierę Olimpijską, Zakintos i Kretę. – Pełna oferta, w tym nowe kierunki i regiony będą dostępne w najbliższych  kilkunastu dniach – zapewnia dyrektor sprzedaży w Mouzenidisie Artur Rezner.

Oferta na lato 2019 roku zawiera na razie około 200 hoteli, z czego około 50 to najbardziej pożądane obiekty z wyżywieniem all inclusive. Jak mówi Rezner, biuro podróży rozszerzyło ten segment jeszcze o kilka rodzinnych hoteli czterogwiazdkowych.

Firma planuje rozpocząć wyloty z kolejnego, polskiego lotniska i zaproponować wyjazdy nie tylko do Grecji.

Podobnie jak w poprzednich latach większość operacji będzie oparta o własną linię lotniczą należącą do holdingu Mouzenidisa, Ellinair, która lata z Warszawy, Katowic i Poznania. – To szczególnie ważne o okresie First Greece (tak Mouzenidis określa co roku początek sprzedaży, na wzór stosowanego w branży angielskiego terminu first minute – red.), Ellinair jako przewoźnik rejsowy ma bowiem stałe godziny przelotów. Oznacza to, że nasi klienci już w dniu zakupu mają pewność, że podane godziny nie ulegną zmianie – zapewnia Rezner.

Mouzenidis dysponuje dwunastoma własnymi hotelami działającymi w Grecji pod marką Bomo. – Koncepcja all inclusive i ultra all inclusive we własnych hotelach sprawdziła się doskonale w mijającym sezonie, będziemy ją kontynuować również w 2019 roku, uzupełniając ją m.in o polskie animacje Grekoleto – wyjaśnia Rezner.

W pierwszym etapie sprzedaży, Mouzenidis obiecuje klientom dodatkowe korzyści, zalicza do nich: pakiet VIP (bezpłatna rezerwacja miejsc w samolotach, bezpłatna możliwość skorzystania z VIP Lounge’u na lotniskach i szybkiej ścieżki wsiadania do samolotu), ubezpieczenie KL o 100 procent wyższe, gwarancję najniższej ceny, gwarancję niezmienności ceny, gwarancję bezkosztowej zmiany rezerwacji i fundusz gwarancyjny w cenie imprezy.

Początkowo rabaty sięgają 60 procent a zaliczka wynosi 3 procent wartości wyjazdu. – Wystarczy zatem wpłacić jedynie 100 – 200 złotych, żeby mieć zarezerwowany wymarzony hotel, w konkretnym terminie – zachęca Rezner.

– W zeszłym roku wystartowaliśmy ze sprzedażą z początkiem września i przyniosło nam to bardzo dobre wyniki, pozyskaliśmy wielu nowych klientów – wyjaśnia Rezner. – Mamy nadzieję w tym roku powtórzyć ten sukces.

– Poza tym nie ukrywamy, że jako młoda jeszcze firma na polskim rynku chcemy pokazać, że jesteśmy spółką stabilną, wiarygodną, z dużym wyprzedzeniem gotową do nowego sezonu – dodaje.

Jak mówi, w tym roku mimo trudności z nadpodażą ofert wyjazdów do Grecji, co widać było szczególnie w czerwcu, kiedy touroperatorzy drastycznie opuszczali ceny, żeby tylko zapełnić samoloty, Mouzenidis zrealizuje plan podwojenia liczby turystów wysłanych do Grecji (czytaj: „Mouzenidis chce rosnąć 100 procent rocznie”).

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

W Egipcie otworzy się kolejne lotnisko

Lotnisko Berenice na południe od egipskiego kurortu Marsa Alam, które ma zacząć działać w ...

Kraków z nowym centrum sportowo-rekreacyjnym

Ponad 30 milionów złotych ma kosztować centrum sportowo-rekreacyjne, które powstanie w centrum Krakowa, w ...

POT pokaże dobre praktyki w turystyce na wsi

Polska Organizacja Turystyczna organizuje konkurs „Na wsi najlepiej”, którego celem jest promowanie dobrych praktyk ...

Wjazd na Zanzibar dalej bez szczepień

Informacja z Niemiec była myląca – nic się nie zmieniło w kwestii wjazdu turystów ...

Wizz Air zakłada bazę w Krakowie

Dwa airbusy A321 będą stanowiły bazę Wizz Aira na lotnisku w Krakowie. Pierwszy przyleci ...

Skandal w EasyJet. Kazano Szkotce udać się do „ambasady” w Londynie

EasyJet popełnił faux pas na rodzimym rynku. Szkotki, której skradziono dowód osobisty, nie wpuścił ...