W Mouzenidisie zaczęło się już Lato 2019

Filip Frydrykiewicz

Chalkidiki, Riwiera Olimpijska, Zakintos i Kreta – przyszłoroczne wakacje w tych czterech regionach Grecji można już rezerwować w biurze podróży Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel, firma specjalizująca się w organizowaniu wypoczynku w Grecji jako pierwsza na polskim rynku ruszyła ze sprzedażą oferty na lato 2019 roku. Od dzisiaj można rezerwować wyjazdy na Półwysep Chalcydycki, na Riwierę Olimpijską, Zakintos i Kretę. – Pełna oferta, w tym nowe kierunki i regiony będą dostępne w najbliższych  kilkunastu dniach – zapewnia dyrektor sprzedaży w Mouzenidisie Artur Rezner.

Oferta na lato 2019 roku zawiera na razie około 200 hoteli, z czego około 50 to najbardziej pożądane obiekty z wyżywieniem all inclusive. Jak mówi Rezner, biuro podróży rozszerzyło ten segment jeszcze o kilka rodzinnych hoteli czterogwiazdkowych.

Firma planuje rozpocząć wyloty z kolejnego, polskiego lotniska i zaproponować wyjazdy nie tylko do Grecji.

Podobnie jak w poprzednich latach większość operacji będzie oparta o własną linię lotniczą należącą do holdingu Mouzenidisa, Ellinair, która lata z Warszawy, Katowic i Poznania. – To szczególnie ważne o okresie First Greece (tak Mouzenidis określa co roku początek sprzedaży, na wzór stosowanego w branży angielskiego terminu first minute – red.), Ellinair jako przewoźnik rejsowy ma bowiem stałe godziny przelotów. Oznacza to, że nasi klienci już w dniu zakupu mają pewność, że podane godziny nie ulegną zmianie – zapewnia Rezner.

Mouzenidis dysponuje dwunastoma własnymi hotelami działającymi w Grecji pod marką Bomo. – Koncepcja all inclusive i ultra all inclusive we własnych hotelach sprawdziła się doskonale w mijającym sezonie, będziemy ją kontynuować również w 2019 roku, uzupełniając ją m.in o polskie animacje Grekoleto – wyjaśnia Rezner.

W pierwszym etapie sprzedaży, Mouzenidis obiecuje klientom dodatkowe korzyści, zalicza do nich: pakiet VIP (bezpłatna rezerwacja miejsc w samolotach, bezpłatna możliwość skorzystania z VIP Lounge’u na lotniskach i szybkiej ścieżki wsiadania do samolotu), ubezpieczenie KL o 100 procent wyższe, gwarancję najniższej ceny, gwarancję niezmienności ceny, gwarancję bezkosztowej zmiany rezerwacji i fundusz gwarancyjny w cenie imprezy.

Początkowo rabaty sięgają 60 procent a zaliczka wynosi 3 procent wartości wyjazdu. – Wystarczy zatem wpłacić jedynie 100 – 200 złotych, żeby mieć zarezerwowany wymarzony hotel, w konkretnym terminie – zachęca Rezner.

– W zeszłym roku wystartowaliśmy ze sprzedażą z początkiem września i przyniosło nam to bardzo dobre wyniki, pozyskaliśmy wielu nowych klientów – wyjaśnia Rezner. – Mamy nadzieję w tym roku powtórzyć ten sukces.

– Poza tym nie ukrywamy, że jako młoda jeszcze firma na polskim rynku chcemy pokazać, że jesteśmy spółką stabilną, wiarygodną, z dużym wyprzedzeniem gotową do nowego sezonu – dodaje.

Jak mówi, w tym roku mimo trudności z nadpodażą ofert wyjazdów do Grecji, co widać było szczególnie w czerwcu, kiedy touroperatorzy drastycznie opuszczali ceny, żeby tylko zapełnić samoloty, Mouzenidis zrealizuje plan podwojenia liczby turystów wysłanych do Grecji (czytaj: „Mouzenidis chce rosnąć 100 procent rocznie”).

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Itaka: 478 pomysłów na trzydziestą zimę

Dalekie kraje, ciepłe plaże blisko Polski, wycieczki objazdowe, rejsy „Pod żaglami Itaki”, a także ...

Ponad 30 milionów złotych na krakowskie zabytki

30,2 miliona złotych przekaże w tym roku różnym obiektom Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa. ...

Młody Polak jest z chatbotem za pan brat

Internetowi sprzedawcy usług turystycznych coraz częściej sięgają po chat boty, elektroniczne roboty, które zastępują ...

Ibis Styles Warszawa City już otwarty dla gości

Wyłaniającym się ze ściany fragmentem tramwaju i kolorowym oświetleniem przypominającym komunikacyjny plan miasta – ...

Niemcy: Prawdziwe podróże wrócą na Zielone Świątki

Tak naprawdę turystycznie będzie można zacząć wyjeżdżać dopiero od Zielonych Świątek, twierdzi Thomas Bareiß, ...

Orbis sprzedaje trzy toruńskie hotele

Sprzedaż trzech toruńskich hoteli – Mercure’a Toruń Centrum, ibisa budget Toruń i nieukończonego jeszcze ...