Neckermann: Wakacje indywidualnie składane

materiały prasowe

Biuro podróży Neckermann ogłosiło, że rozpoczęło sprzedaż pakietów dynamicznych. Zapewnia, że ceny poszczególnych składników wycieczki będą zawsze aktualne

Neckermann Podróże umożliwia rezerwowanie niestandardowych pakietów dostosowanych do indywidualnych potrzeb turystów. Klienci mogą dopasować sobie termin, długości pobytu i zakwaterowanie. Mają do wyboru ponad tysiąc hoteli (w tym 200 własnych marek) i „najtańsze i najdogodniejsze” połączenia linii lotniczych. W ramach oferty dynamicznej touroperator oferuje codzienne wyloty z lotnisk lokalnych takich jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Co istotne, dzięki technologii grupy Thomas Cook, klienci będą mogli korzystać z atrakcyjnych cen przelotów uwzględniających aktualne promocje linii lotniczych, m.in. Lufthansy, Swissa, Air France, KLM, Emirates, Qatar Airways.


– Coraz więcej klientów oczekuje dopasowania oferty do ich indywidualnych potrzeb, co powoduje, że tradycyjna forma pakietu turystycznego powoli przechodzi do lamusa – uważa cytowany w komunikacie biura podróży jego dyrektor handlowy Artur Rezner. – Naszą odpowiedzią na zmieniające się trendy jest oferta dynamiczna pozwalająca na dowolne komponowanie wyjazdów w oparciu o połączenia lotnicze i hotele z oferty Neckermanna. To oferta dla klientów, którzy z jednej strony cenią sobie elastyczność w planowaniu wakacji, a z drugiej oczekują wysokiej jakości usług i opieki biura podróży podczas wyjazdu.

Do pakietowania dynamicznego Neckermann wybrał ponad 20 egzotycznych kierunków, wśród których są: Dominikana, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Wietnam, Seszele i Malediwy. Touroperator rozszerzył też bezę hoteli w krajach basenu Morza Śródziemnego, oferując wypoczynek w takich miejscach jak Izrael, Ibiza, Menorka, Madera i Cypr. Jak wyjaśnia w komunikacie, możliwe jest również łączenie Kenii z Zanzibarem, Bangkoku z Phuketem, różnych wysp Malediwów czy Seszeli. A klienci udający się na wakacje do Azji mogą zatrzymać się po drodze w Dubaju.

W ramach pakietu klienci mają zapewniony przejazd na linii lotnisko – hotel  -lotnisko i ubezpieczenie.

Wakacje składane na zasadzie pakietowania dynamicznego można zarezerwować zarówno przez stronę touroperatora, jak i u agentów turystycznych, którzy dysponują systemem rezerwacyjnym MerlinX, w którym oferty Neckermanna są teraz widoczne.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rejsy wycieczkowe będą popularniejsze

30 milionów pasażerów ma w przyszłym roku spędzić urlop na statkach wycieczkowych – szacuje ...

TUI tnie koszty i zwalnia pracowników

Mimo kryzysu Grupa TUI w podsumowaniu pierwszego półrocza bieżącego roku obrotowego mówi o wzrostach ...

LOT poleci do Singapuru

Polskie Linie Lotnicze LOT od maja przyszłego roku uruchomią bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa ...

53 letnie nowości od Air France KLM

Połączenia KLM-u z Gdańska i Transavii z Katowic, nowe kierunki z Paryża i Amsterdamu ...

Turcja wznawia loty wewnętrzne i otwiera Wielki Bazar

Turcja weszła w kolejny etap łagodzenia obostrzeń. Działa już Wielki Bazar w Stambule, klienci ...

Właściciel GTI aresztowany

Talha Görgülü, prezes Grupy Kayi, do której należały biuro podróży GTI i linie lotnicze ...