Zima na rzece w DER Touristik

Pixabay

Rejsy wycieczkowe, pobyty na Bali w luksusowych namiotach lub zakwaterowanie w domkach na drzewie w Tajlandii – to niektóre propozycje DER Touristik na zimę

W nadchodzącym sezonie zimowym grupa niemieckich biur podróży z koncernu DER Touristik stawia na rejsy wycieczkowe. Firma nawiązała bliższą współpracę z Aidą Cruises. Oferty tego armatora można rezerwować w połączeniu z imprezami zorganizowanymi przez ITS, touroperatora należącego do DER Touristik. Rejsy będą oferowane także z wyjazdami od Jahn Reisena i Dertoura, którzy także należą do koncernu.

DER Touristik poszerza też produkt zimowy o serię nietypowych ofert. I tak Dertour będzie sprzedawał dziewięciodniowy rejs po rzece w RPA na luksusowym statku African Dream przez Park Narodowy Chobe. Stamtąd klienci wyruszą na safari samochodami terenowymi i małymi łodziami. Z kolei na Bali turyści zamieszkają w luksusowych, sześciogwiazdkowych namiotach. Jeszcze inne biuro z koncernu, Meier’s Weltreisen, włącza natomiast do programu zakwaterowanie w domkach na drzewach. Dochodzi się do nich mostami, a przy każdym jest osobny basen. Ten pięciogwiazdkowy obiekt dostępny jest tylko dla dorosłych.

W nadchodzącym sezonie zimowym DER Touristik stawia też na dalekie kraje, między innymi na Dominikanę. Klienci polecą czarterem bezpośrednio na półwysep Samana.

Na najbliższą zimę dobrze sprzedaje się również Egipt. W Hurghadzie oferta została podwojona, a w Marsa Alam – potrojona. Koncern zapowiada, że w najważniejszych kierunkach, takich jak Wyspy Kanaryjskie i Egipt, utrzyma ceny na zeszłorocznym poziomie, dotyczy to też dużej części dalekich krajów. Nieznaczne podwyżki czekają wypoczywających w Niemczech i Austrii.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Exim Tours bije się o siódme miejsce

60 procent więcej klientów, o 53 procent większe przychody i pierwszy od lat zysk ...

Gruzini szczęśliwi – nie muszą już mieć wiz do Unii Europejskiej

Gruzini mogą od dzisiaj podróżować do państw Unii Europejskiej bez wiz. Już trzy dni ...

Warszawa w oczach turystów: 8,18 punktu na 10

Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Historii Żydów Polskich – to najwyżej oceniane ...

Betlej: Itaka sprzedaje najtaniej

Itaka, TUI Poland i Grecos Holiday to biura podróży, które sprzedawały w ostatnim tygodniu ...

ZUS: Branża turystyczna pierwsza z dostępem do bonu turystycznego

Przedsiębiorcy chcący zarejestrować się w bazie podmiotów, mogących przyjmować zapłatę Polskim Bonem Turystycznym, dostaną ...

LOT będzie więcej latał z Krakowa do USA

W przyszłym sezonie letnim LOT uruchomi połączenie z Krakowa do Nowego Jorku na lotnisko ...