Logos Travel: Podróże kulinarne mają przyszłość

Materiały promocyjne

Młoda Japonka, ubrana w kimono nawiązujące barwami do kwitnącej wiśni znalazła się na okładce nowego katalogu biura podróży Logos Travel. To zapowiedź wyjazdów kulinarnych do Japonii

– Wzorem lat ubiegłych w katalogu „Podróże z Pasją” na rok 2018 wprowadziliśmy nowe programy – np. wyprawę do Czadu, a także wyprawę do Erytrei połączoną z przejazdem przez Sudan – wyjaśnia Marek Śliwka, właściciel Logos Travel. W katalogu pojawił się też nowy program zwiedzania Japonii – „Japonia – kulinarnym szlakiem”. W ramach nowej oferty turyści będą mogli zwiedzić mniej uczęszczane regiony Kraju Kwitnącej Wiśni i posmakować specjałów lokalnej kuchni. – To jaskółka zapowiadająca nasz nowy kierunek, zamierzamy wykorzystać powszechne zainteresowanie ludzi kuchnią i organizować wyjazdy z akcentami kulinarnymi – wyjaśnia Śliwka.

W 2017 roku w Logos Travel najlepiej sprzedawały się wyjazdy do USA, Kanady, a także Australii i Nowej Zelandii. – Sporo grup wysyłamy także do Argentyny, Chile, Peru i Brazylii – opowiada Śliwka. Jego zdaniem, dalekich wyjazdów będzie na rynku coraz więcej. – To przejaw zmiany gustów konsumentów, którzy rezygnują z wyjazdów na wypoczynek w jednym miejscu na rzecz wyjazdów z ambitnymi programami zwiedzania. To pozytywna zmiana w turystyce, świadcząca o modzie na turystykę aktywną – dodaje.

Logos Travel wzmacnia także swoją specjalną ofertę dla biegaczy. To autorski pomysł Marka Śliwki, polegający na łączeniu udziału w maratonach w różnych częściach świata ze zwiedzaniem. Takie wycieczki dostępne są w ofercie biura od czterech lat i – jak zapewnia Śliwka – cieszą się coraz większą popularnością. Logos Travel oferuje wyjazdy połączone z bieganiem w maratonach w Brazylii, Australii, Kanadzie, Chile, Chinach, Iranie, Indonezji, Islandii, Korei Północnej, a także na Hawajach i Antarktydzie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Z kartą kredytową do pociągów Polregio

W pociągach Polregio będzie można płacić za bilety u konduktora kartą. Przewozy Regionalne wybrały ...

Część statków wycieczkowych wypłynie w morze w wakacje

Armatorzy stale rewidują plany przywrócenia rejsów, bo sytuacja zmienia się dynamicznie, a raz powzięte ...

Anna Midera zwraca uwagę, że w Łodzi szczególnie dynamicznie rośnie ruch czarterowy

Midera: Potrzebna jest strategia dla lotnictwa

Lotniska regionalne przeżywają dynamiczny rozwój. Przynajmniej kilku z nim zagraża jednak projekt wybudowania pod ...

Statek Itaki zawinął do Gdańska

Statek wycieczkowy Ocean Majesty wyczarterowany przez biuro podróży Itaka na zimę 2017/2018 zawinął dzisiaj ...

Łotwa i Estonia przywracają kwarantannę dla Polaków

Wybierający się na Łotwę i do Estonii Polacy będą musieli przejść dwutygodniową kwarantannę. Państwa ...

Szefowie Thomasa Cooka stracili na bankructwie

Brytyjczyk Thomas Cook z Liverpoolu dostaje listy i maile z pogróżkami. Ich nadawcy wierzą, ...