Rego Bis ma trzech nowych przedstawicieli regionalnych

Od lewej stoją: Mirosław Berek, Tomasz Przygocki, Maciej Sokalski. Fot. materiały prasowe.

Tomasz Przygocki z Net Holiday, Mirosław Berek z Euro Pol Tour i Maciej Sokalski z Rego Bisu zasilili zespół regionalnych kierowników biura podróży Rego Bis. Firma zamierza zwiększyć w tym roku liczbę klientów o 20 procent.

Tomasz Przygocki kończył Akademię Morską w Gdyni. Pracę w turystyce zaczął od bycia rezydentem i opiekunem kolonijnym. Prowadził też własne biuro podróży. Później pracował dla Net Holiday.

Jak deklaruje, kocha podróże, mile wspomina najdalszą z nich, na Filipiny, choć twierdzi że najlepiej czuje się w Grecji i na Bałkanach. Poza turystyką i podróżami, kocha kino, sport i jazdę na rowerze.

Terenem jego działania będzie Polska północna i środkowa.

Mirosław Berek z branżą turystyczną związany jest stosunkowo niedługo, bo 5 lat. Ostatnio pracował w katowickim biurze podróży Euro Pol Tour. Zajmie się kontaktami z siecią sprzedaży w południowo-zachodniej części kraju.

Przedstawia się jako miłośnik gór, chociaż jego ulubionym krajem jest Hiszpania. Będąc tam przeszedł Camino de Primitivo, jeden z najtrudniejszych szlaków do Santiago de Compostela. Chciałby teraz odkryć lepiej Bałkany, które uważa za jeden z najciekawszych regionów kontynentu.

Trzecim przedstawicielem regionalnym, któremu podlegać będzie Polska południowo-wschodnia został Maciej Sokalski. Sokalski związany jest z Rego-Bisem już od 6 lat. Do tej pory jednak występował w roli rezydenta i pilota wycieczek. Pracował też jako sprzedawca w Wizz Airze. Kończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Jak mówi, kocha Bałkany, zwłaszcza Albanię, o której opowiadać może godzinami. Poza podróżami i turystyką, pasjonują go góry i sport, szczególnie rower i tenis.

Rego Bis to firma turystyczna, mająca siedzibę w Katowicach, która istnieje na rynku od 26 lat. Specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku w krajach bałkańskich z Albanią, Macedonią, Czarnogórą i Bułgarią na czele. Ale sięga też po inne europejskie kierunki, szczególnie na rok 2020 zamierza rozbudować program wyjazdów do Turcji.

W zeszłym roku firma obsłużyła 33,6 tysiąca klientów i uzyskała przychód rzędu 50 milionów złotych, co lokuje ją prawdopodobnie (sprawozdania biur nie są jeszcze znane) na dziesiątym miejscu największych biur podróży w Polsce. W tym roku planuje wysłać na wypoczynek 40 tysięcy klientów, a więc o 20 procent więcej. Właśnie temu ma służyć wzmocnienie zespołu współpracującego z siecią agentów turystycznych.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rafał Szczęsny na czele HanseMerkur w Polsce

Poszerzyć siatkę sprzedawców – to jedno z zadań, jakie stawia sobie nowy szef polskiego ...

Europejskie linie lotnicze będą się konsolidować

W Europie jest nadpodaż w lotnictwie, co prowadzi do obniżania cen biletów. Zdaniem prezesa ...

Ecolines – autobusy tylko dla białych?

Kierowca międzynarodowego autobusu nie zabrał na pokład czarnoskórego pasażera. Sprawa trafi do prokuratury Sprawą ...

Wypożyczalnie samochodów wreszcie szanują prawa klientów

Wiodące wypożyczalnie samochodów wprowadziły zapewniają lepszą ochronę praw konsumentów. To efekt działań Komisji Europejskiej ...

Neckermann: Rodzinne wakacje w tym roku tańsze

Bułgaria, Grecja i Turcja – to kraje, które najchętniej wybierają na wakacje klienci biura ...

Chorwacja sprzedała 85 milionów noclegów

Od stycznia do sierpnia w Chorwacji zarejestrowano 14,8 przyjazdów turystów zagranicznych. Łącznie wykupili oni ...