Udana przedsprzedaż Lata 2020 w Rainbow

Fot. materiały prasowe

Biuro podróży Rainbow informuje, że od momentu rozpoczęcia sprzedaży wyjazdów na lato 2020 roku do 31 marca tego roku sprzedało ich 168,6 tysiąca. To 7,8 procent więcej niż w tym samym okresie przedsprzedaży oferty na lato 2019 roku.

Jak zastrzega w komunikacie zarząd spółki, w związku z ograniczeniami wprowadzonymi w przemieszczaniu się między państwami Unii Europejskiej i ograniczeniami podróży z i do państw trzecich z Unii Europejskiej wprowadzonymi 16 marca na 30 dni i koniecznością odwołania części imprez liczba rezerwacji „może ulec zmniejszeniu”.

Komunikat w tej sprawie zarząd spółki opublikował we wtorek. Jeszcze wczoraj wartość akcji touroperatora na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wzrosła o ponad 30 procent, a dzisiaj o kolejne prawie 11 procent.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Można już przylatywać do Polski ze Stanów Zjednoczonych

Polska otworzyła granice przed obywatelami i rezydentami Stanów Zjednoczonych. W rozporządzeniu „w sprawie czasowego ...

Wiceminister zdrowia: W tym roku można się obejść bez nart

Ferie zimowe Polacy powinni spędzić w domach – namawiał wiceminister zdrowia Waldemar Kraska w ...

Amadeus i Booking.com łączą siły

Amadeus, dostawca technologii dla branży turystycznej, podpisał z Bookingiem.com umowę o dystrybucji miejsc noclegowych. ...

Lotnisko Chopina – możliwe testowanie przylatujących pasażerów

Osoby przylatujące na Lotnisko Chopina w Warszawie z krajów strefy Schengen i spoza niej ...

Polscy hotelarze chcą pozbyć się plastiku

„Hotel bez plastiku” – pod tym hasłem Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zamierza nakłaniać hotelarzy ...