Mouzenidis rusza ze sprzedażą oferty na lato 2021

Materiały reklamowe

– Rozumiemy, że część naszych klientów będzie miało obawy, żeby podróżować w tym roku. Dla nich przygotowaliśmy bestsellery z naszej oferty, aby mogli już teraz zaplanować odpoczynek przyszłoroczny – mówi dyrektor generalny biura podróży Mouzenidis Travel Georgios Vafidis.

Dlatego to biuro podróży specjalizujące się w Grecji oferuje już wyjazdy na wakacje 2021. W ofercie ma hotele na Krecie, Półwyspie Chalcydyckim (Chalkidiki), Riwierze Olimpu na na Tassos z wylotem z Warszawy i z Katowic. W sumie 81 obiektów, spośród których 12 należy do sieci Bomo Hotels, zarządzanej przez grecką spółkę matkę polskiego biura o tej samej nazwie Mouzenidis.

Organizator planuje systematycznie dodawać do oferty kolejne obiekty, a także kierunki i lotniska wylotowe.

Jak zapewnia w komunikacie touroperator, w promocji nazywanej First Greece ma zniżki do 45 procent. Wszystkie rezerwacje są też objęte bezpłatną gwarancją, w ramach której klienci mogą do 30 dni przed planowanym wylotem zmienić lotnisko wylotu, kierunek, hotel, rodzaj pokoju, rodzaj wyżywienia, a nawet termin wyjazdu. Mogą też zmienić uczestnika imprezy, nawet na 14 dni przed jej poczatkiem. Klienci otrzymują także bezpłatnie gwarancje najniższej ceny i niezmienności ceny. Promocja w tym wymiarze wydaniu ma obowiązywać do 1 września 2020 roku.

– Dodatkowo dla klientów wybierających hotele cztero- i pięciogwiazdkowe przygotowaliśmy bezpłatny serwis VIP o wartości 150 złotych – mówi cytowany w komunikacie dyrektor marketingu Beniamin Vafidis. – To oznacza, że na lotnisku w Salonikach i w Heraklionie będą mogli przejść bez czekania w kolejce odprawę w asyście pracownika Mouzenidis Travel i poczekać na samolot w business lounge’u.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Debata: Hotel to nie gwiazdki, to ludzie

Kiedy na Euro 2012 powstawały liczne hotele, eksperci ostrzegali, że to szaleństwo, bo połowa ...

Apple przyłączył Krym do Rosji

Apple zszokował właśnie opinię publiczną najnowszą aktualizacją map. Uznał bowiem oficjalnie nielegalną aneksję ukraińskiego ...

Stewardesa zbada serce

Lufthansa jako pierwsza linia lotnicza na świecie wyposaża samoloty latające na długich trasach w ...

Lotnisko na Bali wznowiło działalność

Międzynarodowe lotnisko na indonezyjskiej wyspie Bali wznowiło działalność w dwa dni po wstrzymaniu wszystkich ...

XL Airways znika z rynku

Izba handlowa sądu w Bobigny ogłosiła postępowanie likwidacyjne francuskiej linii lotniczej, pracę straci okpło ...

Antalya popularna jak nigdy dotąd

Ponad 8,19 miliona turystów zagranicznych odwiedziło w pierwszych siedmiu miesiącach roku turecką Antalyę. To ...