U Cooka wakacje bez zaliczki

Facebook

Brak zaliczki przy rezerwacji to pomysł Thomasa Cooka na zachęcenie Brytyjczyków do kupowania wyjazdów z wyprzedzeniem. Promocja pojawiła się wraz z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2019 roku

„Zarezerwuj teraz, zapłać później” – to nowy program Thomasa Cooka w Wielkiej Brytanii. Przy rezerwacji wyjazdu klienci nie wpłacają już zaliczki, dzięki czemu zapłatę za podróż mogą rozłożyć na równomierne raty. Nowy system zaczął obowiązywać 1 marca tego roku i można z niego skorzystać zarówno przy zakupie wycieczki w sieci stacjonarnej, jak i przy rezerwacjach on-line.

Informacja o nowym programie zbiegła się w czasie z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2019 roku. Będzie można z niego skorzystać przy rezerwacjach składanych co najmniej na 14 dni przed wylotem, dla podróży odbywających się między 1 listopada 2018 roku a 31 października 2019 roku.

Thomas Cook od kilku lat rozwija usługi finansowe, które mają ułatwić opłacenie wyjazdów. W styczniu 2016 roku koncern wprowadził plan bezpośrednich płatności debetowych.

– Zawsze szukamy sposobów, które ułatwiają naszym klientom korzystanie z zasłużonego odpoczynku. Nasza nowa oferta obejmująca brak wpłaty zaliczki pozwala już teraz zaplanować wyjazd, a następnie rozłożyć płatność za niego na kolejne miesiące. Nasz plan bezpośrednich płatności debetowych cieszy się dużą popularnością wśród rodzin i uważamy, że ta nowa oferta również zyska ich uznanie – skomentował projekt Chris Mottershead, dyrektor zarządzający Thomasa Cooka w Wielkiej Brytanii.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Google na razie nie chce być agentem

Google jest zadowolony, że użytkownicy z zaufaniem przeglądają jego zasoby w poszukiwaniu wyjazdów. Firma ...

W Niemczech kraje arabskie wracają do gry

O 70,2 procent wzrosła w Niemczech w ciągu roku liczba wyszukań w Google’u Egiptu ...

Lublin bije rekordy i buduje terminal

W 2018 roku lotnisko w Lublinie obsłużyło ponad 455 tysięcy pasażerów, najwięcej w swojej ...

Aplikacja podpowie, gdzie zjeść w Poznaniu

Jest bezpłatna i zawiera autorskie opisy 150 lokali gastronomicznych – aplikacja kulinarna, dzięki której ...

100 procent Polaków w Turcji więcej

Od stycznia do marca do Turcji przyjechało 7,26 miliona turystów z zagranicy, to o ...

Bańka: Polska musi się promować dynamicznie

– Prosiłem prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, żeby zorientował się, jakie są szanse, żeby odzyskać ...