U Cooka wakacje bez zaliczki

Facebook

Brak zaliczki przy rezerwacji to pomysł Thomasa Cooka na zachęcenie Brytyjczyków do kupowania wyjazdów z wyprzedzeniem. Promocja pojawiła się wraz z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2019 roku

„Zarezerwuj teraz, zapłać później” – to nowy program Thomasa Cooka w Wielkiej Brytanii. Przy rezerwacji wyjazdu klienci nie wpłacają już zaliczki, dzięki czemu zapłatę za podróż mogą rozłożyć na równomierne raty. Nowy system zaczął obowiązywać 1 marca tego roku i można z niego skorzystać zarówno przy zakupie wycieczki w sieci stacjonarnej, jak i przy rezerwacjach on-line.

Informacja o nowym programie zbiegła się w czasie z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2019 roku. Będzie można z niego skorzystać przy rezerwacjach składanych co najmniej na 14 dni przed wylotem, dla podróży odbywających się między 1 listopada 2018 roku a 31 października 2019 roku.

Thomas Cook od kilku lat rozwija usługi finansowe, które mają ułatwić opłacenie wyjazdów. W styczniu 2016 roku koncern wprowadził plan bezpośrednich płatności debetowych.

– Zawsze szukamy sposobów, które ułatwiają naszym klientom korzystanie z zasłużonego odpoczynku. Nasza nowa oferta obejmująca brak wpłaty zaliczki pozwala już teraz zaplanować wyjazd, a następnie rozłożyć płatność za niego na kolejne miesiące. Nasz plan bezpośrednich płatności debetowych cieszy się dużą popularnością wśród rodzin i uważamy, że ta nowa oferta również zyska ich uznanie – skomentował projekt Chris Mottershead, dyrektor zarządzający Thomasa Cooka w Wielkiej Brytanii.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rosjanie jeszcze nie polecą do Gruzji

Rosyjskie linie lotnicze wznowią loty do Gruzji najwcześniej w 2020 r. Połączenia zostały zawieszone ...

Polacy drudzy wśród turystów na Słowacji

W minionym letnim sezonie turystycznym na Słowacji Polacy stanowili po Czechach drugą co do ...

Lotnisko Katowice do remontu za dwa lata

Na sezon zimowy 2019/2020 lotnisko Katowice odsunęło rozpoczęcie rozbudowy swego głównego obiektu, terminalu B. ...

Rząd nie da pieniędzy na podlaskie lotnisko

Nie dysponujemy pieniędzmi budżetowymi na budowę i rozwój nowych lotnisk – poinformowało Ministerstwo Infrastruktury ...

Filipiny – wypadek autobusu, wiele ofiar

W wypadku autobusu na Filipinach zginęło 19 osób, a 21 zostało rannych. W górzystym ...

OSAT: Wzmacniamy pozycję agentów

Wspólne szkolenia, promocja, porady, nowe narzędzia informatyczne – OSAT staje się coraz bardziej atrakcyjny ...