U Cooka wakacje bez zaliczki

Facebook

Brak zaliczki przy rezerwacji to pomysł Thomasa Cooka na zachęcenie Brytyjczyków do kupowania wyjazdów z wyprzedzeniem. Promocja pojawiła się wraz z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2019 roku

„Zarezerwuj teraz, zapłać później” – to nowy program Thomasa Cooka w Wielkiej Brytanii. Przy rezerwacji wyjazdu klienci nie wpłacają już zaliczki, dzięki czemu zapłatę za podróż mogą rozłożyć na równomierne raty. Nowy system zaczął obowiązywać 1 marca tego roku i można z niego skorzystać zarówno przy zakupie wycieczki w sieci stacjonarnej, jak i przy rezerwacjach on-line.

Informacja o nowym programie zbiegła się w czasie z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2019 roku. Będzie można z niego skorzystać przy rezerwacjach składanych co najmniej na 14 dni przed wylotem, dla podróży odbywających się między 1 listopada 2018 roku a 31 października 2019 roku.

Thomas Cook od kilku lat rozwija usługi finansowe, które mają ułatwić opłacenie wyjazdów. W styczniu 2016 roku koncern wprowadził plan bezpośrednich płatności debetowych.

– Zawsze szukamy sposobów, które ułatwiają naszym klientom korzystanie z zasłużonego odpoczynku. Nasza nowa oferta obejmująca brak wpłaty zaliczki pozwala już teraz zaplanować wyjazd, a następnie rozłożyć płatność za niego na kolejne miesiące. Nasz plan bezpośrednich płatności debetowych cieszy się dużą popularnością wśród rodzin i uważamy, że ta nowa oferta również zyska ich uznanie – skomentował projekt Chris Mottershead, dyrektor zarządzający Thomasa Cooka w Wielkiej Brytanii.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Pakiety turystyczne pewniejsze od samego noclegu

Podróżny, który decyduje się na zakup pakietu turystycznego, spędza w hotelu dwa razy więcej ...

LOT-em z pięciu miast do Tel Awiwu

LOT uruchomi od czerwca bezpośrednie loty do Tel Awiwu z Lublina, Gdańska, Poznania i ...

Ustawą antyalkoholową w turystów

Zakaz sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych pomaga miastom dyscyplinować pijanych turystów. Pierwszy na ten ...

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: Biura podróży hamują, a niektóre upadają

W drugim kwartale tego roku sprzedaż wycieczek w biurach podróży mocno przyhamowała. Lepiej natomiast ...

CBA zatrzymało biznesmena, który kupił hotel

CBA zatrzymało pięć osób, w tym m.in. syndyka warszawskiego hotelu i prezesa firmy, który ...

Changi w Singapurze najlepszym lotniskiem świata

W dorocznym rankingu portalu Skytrax najlepszym lotniskiem świata zostało drugi raz lotnisko Changi w ...