Rainbow: Mamy trzy egzotyczne nowości na zimę

archiwum prywatne, Filip Frydrykiewicz F.F. Filip Frydrykiewicz

Cartagena w Kolumbii, Langkawi w Malezji i Goa w Indiach – to nowe miejsca, w których będą od najbliższej zimy lądować samoloty z klientami biura podróży Rainbow

Jak informuje rzecznik prasowy touroperatora i dyrektor marketingu Emilia Bratkowska, Rainbow rozpoczął sprzedaż drugiej części oferty Egzotyka 2018/2019. Tym razem są to wyjazdy realizowane samolotami rejsowymi (wcześniej anonsował imprezy czarterowe: „Rainbow – nowy sezon zimowy w sprzedaży”). Do bogatej oferty egzotycznych podróży dodał tym razem trzy nowości: Kolumbia z lądowaniem w Cartagenie, Malezja – lot do Langkawi i Indie z rejsem do regionu Goa.

„Kolumbia – Cartagena. Położona na wybrzeżu Cartagena jest bez wątpienia najpiękniejszym miastem w Kolumbii, a może nawet w całej Ameryce Południowej. Swoje miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO zawdzięcza niezwykle kolorowej, kolonialnej zabudowie Starego Miasta, otoczonej potężnymi fortyfikacjami. Po dniu spędzonym na karaibskiej plaży warto wypić kawę w małej kafejce, pojeździć autobusem chiva rumbera lub zatańczyć vallenato na ulicy.

Malezja – Langkawi. Największa malezyjska wyspa, niedaleko zachodniego wybrzeża, przy granicy z Tajlandią. Istny turystyczny raj oferujący szereg atrakcji, jak: trekking w dżungli i w górach, orientalną faunę do obejrzenia w ptasim parku, w ogromnym akwarium i na farmie krokodyli oraz możliwość uprawiania najróżniejszych sportów wodnych i liczne pola golfowe. A w zasięgu rejsu łodzią znajduje się sto mniejszych, znacznie bardziej odludnych wysp.

Indie – Goa. Dawna portugalska kolonia to zaskakujące oblicze Indii – wyraźne wpływy Portugalczyków znajdziemy w architekturze i kuchni, a także w stylu życia. To najmniejszy, ale być może najpiękniejszy indyjski stan, głównie dzięki plażom. Goa oferuje aż 125 km różnorodnych plaż – długich i szerokich, porośniętych palmami lub połączonych z infrastrukturą hotelową (szczególnie na północy, gdzie kwitnie życie nocne w klubach i na targowiskach)” – czytamy w komunikacie biura podróży.

Oprócz nowości Rainbow utrzymuje tradycyjnie „olbrzymią ofertę miejsc na całym świecie znakomitych zarówno na wczasy jak i na zwiedzanie”. Klientom, którzy zarezerwują do 20 kwietnia wyjazdy, obiecuje do 1000 złotych opustu od osoby, dodatkowo do 5 procent rabatu dla stałych klientów, a także gwarancje i ubezpieczenie od rezygnacji w TU Europa w cenie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Cook: Jedne duże targi lepsze niż kilka małych

2,6 tysiąca agentów i 500 wystawców wzięło udział w targach zorganizowanych przez Thomasa Cooka ...

Betlej: PiS obiecuje stymulację fiskalną gospodarki

Ceny w biurach podróży na lato są już prawie o 260 złotych większe niż ...

Wyjazd z biurem podróży? Nie, dziękuję

„Więzienie”, „przedszkole dla dorosłych”, „masowe ekspedycje” – tak wakacje zorganizowane przez biura podróży postrzegają ...

Francuzi i Brytyjczycy podbili statystyki Grecji

21,8 miliona przyjazdów turystycznych naliczył od stycznia do sierpnia Grecki Bank Centralny. Goście nie ...

Warszawski hostel a&o już przyjmuje gości

Pierwszy w Polsce hostel niemieckiej sieci a&o otworzył się w miniony weekend na warszawskiej ...

Chorwacka turystyka rośnie dzięki Azjatom i Amerykanom

Prawie 20 milionów turystów odwiedziło Chorwację w tym roku. Choć najwięcej gości przybyło z ...