Amadeus, Chrome River i Bosch: rusza współpraca

materiały prasowe

Bosch rozpoczyna cyfryzację obsługi podróży służbowych pracowników. Koncern wdroży system rezerwacji Amadeusa. Będzie on zintegrowany z narzędziem do zarządzania wydatkami firmy Chrome River

Amadeus i Chrome River przygotują dla zatrudniającego ponad 400 tysięcy osób koncernu Bosch oprogramowanie, które ułatwi rejestrację i rozliczanie wydatków na podróże. Powstanie ono w wyniku współpracy systemu rezerwacji Amadeus cytric Travel i przeznaczonego do zarządzania wydatkami narzędzia Chrome River Expense.

– Przedsiębiorstwa muszą pamiętać o kontroli kosztów i zapewnieniu zgodności z przepisami – mówi cytowany w komunikacie prasowym Decius Valmorbida, prezes segmentu Travel Channels w Amadeusie. Po wdrożeniu nowego systemu Bosch będzie mógł zarządzać przy jego pomocy podróżami służbowymi wszystkich pracowników i ich wydatkami w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji, a docelowo również w innych krajach.

Natomiast pracownicy dostaną narzędzie, które uprości planowanie podróży, rezerwowanie noclegów i transportu oraz rozliczanie kosztów. – Zaawansowane rozwiązanie naszej firmy – dodaje w komunikacie dyrektor generalny i współzałożyciel Chrome River Alan Rich – umożliwia przedsiębiorstwom o globalnym zasięgu stworzenie wygodnego systemu przeznaczonego dla wszystkich pracowników, niezależnie od ich miejsca pobytu i sposobu raportowania wydatków.

System będzie dostępny na urządzeniach mobilnych. Koncern wdroży też platformę Amadeus Mobile. Umożliwi ona korzystanie z usług przydatnych w trakcie podróży, takich jak wskazówki dotyczące dojazdu, możliwość zamówienia przejazdów środkami transportu naziemnego, rezerwowanie stolików w restauracjach i fotografowanie rachunków.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polonus: 300 tysięcy pasażerów latem

4 miliony przejechanych kilometrów, 300 tysięcy pasażerów i 30 procent wzrostu sprzedaży online – ...

Austriacy celebrują 200 lat „Cichej nocy”

Najsłynniejsza kolęda świata kończy w tym roku 200 lat. Z tej okazji 13 austriackich ...

Grecja – jak opodatkować mieszkania w Airbnb

Jeśli wynajmujesz mieszkanie turystom, ale im nie sprzątasz ani nie zmieniasz pościeli, nie jesteś ...

Hotelarz będzie nowym prezesem POT

Rafał Gucia, spiker sportowy i były dyrektor hoteli, jest kandydatem wskazanym przez ministra sportu ...

Wyprzedane miejsca? TUI znajdzie podobną ofertę

Jeśli w konkretnym hotelu lub terminie skończą się wolne miejsca, niemiecki TUI pomoże agentom ...

Właściciel GTI aresztowany

Talha Görgülü, prezes Grupy Kayi, do której należały biuro podróży GTI i linie lotnicze ...