Amadeus, Chrome River i Bosch: rusza współpraca

materiały prasowe

Bosch rozpoczyna cyfryzację obsługi podróży służbowych pracowników. Koncern wdroży system rezerwacji Amadeusa. Będzie on zintegrowany z narzędziem do zarządzania wydatkami firmy Chrome River

Amadeus i Chrome River przygotują dla zatrudniającego ponad 400 tysięcy osób koncernu Bosch oprogramowanie, które ułatwi rejestrację i rozliczanie wydatków na podróże. Powstanie ono w wyniku współpracy systemu rezerwacji Amadeus cytric Travel i przeznaczonego do zarządzania wydatkami narzędzia Chrome River Expense.

– Przedsiębiorstwa muszą pamiętać o kontroli kosztów i zapewnieniu zgodności z przepisami – mówi cytowany w komunikacie prasowym Decius Valmorbida, prezes segmentu Travel Channels w Amadeusie. Po wdrożeniu nowego systemu Bosch będzie mógł zarządzać przy jego pomocy podróżami służbowymi wszystkich pracowników i ich wydatkami w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji, a docelowo również w innych krajach.

Natomiast pracownicy dostaną narzędzie, które uprości planowanie podróży, rezerwowanie noclegów i transportu oraz rozliczanie kosztów. – Zaawansowane rozwiązanie naszej firmy – dodaje w komunikacie dyrektor generalny i współzałożyciel Chrome River Alan Rich – umożliwia przedsiębiorstwom o globalnym zasięgu stworzenie wygodnego systemu przeznaczonego dla wszystkich pracowników, niezależnie od ich miejsca pobytu i sposobu raportowania wydatków.

System będzie dostępny na urządzeniach mobilnych. Koncern wdroży też platformę Amadeus Mobile. Umożliwi ona korzystanie z usług przydatnych w trakcie podróży, takich jak wskazówki dotyczące dojazdu, możliwość zamówienia przejazdów środkami transportu naziemnego, rezerwowanie stolików w restauracjach i fotografowanie rachunków.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Thomas Cook: Turcja popularniejsza niż Hiszpania

Turcja jest najczęściej wybieranym kierunkiem przez klientów Thomasa Cooka. Przyczynił się do tego między ...

Salwador rozpoczyna kwarantannę. W kraju nie ma wirusa

Prezydent Salwadoru Nayib Bukele ogłosił obowiązkową 21-dniową kwarantannę w całym kraju. W tym czasie ...

Polonus walczy z koronawirusem

Przewoźnik autokarowy i operator dworca autobusowego Warszawa Zachodnia wdrożył surowe procedury sanitarne w związku ...

Mniej turystów w greckich hotelach

Średnio o 24 procent spadło w pierwszym kwartale tego roku obłożenie w greckich hotelach ...

Niemcy zimą wybierają Azję

Z pierwszych podsumowań niemieckich touroperatorów wynika, że klienci w tym roku chętnie jeżdżą do ...

Travelplanet: Polscy narciarze częściej wybierali Tatry niż Alpy

Ostatniej zimy klienci Travelplanet mniej chętnie niż w poprzednich latach jeździli na narty do ...