Amadeus, Chrome River i Bosch: rusza współpraca

materiały prasowe

Bosch rozpoczyna cyfryzację obsługi podróży służbowych pracowników. Koncern wdroży system rezerwacji Amadeusa. Będzie on zintegrowany z narzędziem do zarządzania wydatkami firmy Chrome River

Amadeus i Chrome River przygotują dla zatrudniającego ponad 400 tysięcy osób koncernu Bosch oprogramowanie, które ułatwi rejestrację i rozliczanie wydatków na podróże. Powstanie ono w wyniku współpracy systemu rezerwacji Amadeus cytric Travel i przeznaczonego do zarządzania wydatkami narzędzia Chrome River Expense.

– Przedsiębiorstwa muszą pamiętać o kontroli kosztów i zapewnieniu zgodności z przepisami – mówi cytowany w komunikacie prasowym Decius Valmorbida, prezes segmentu Travel Channels w Amadeusie. Po wdrożeniu nowego systemu Bosch będzie mógł zarządzać przy jego pomocy podróżami służbowymi wszystkich pracowników i ich wydatkami w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji, a docelowo również w innych krajach.

Natomiast pracownicy dostaną narzędzie, które uprości planowanie podróży, rezerwowanie noclegów i transportu oraz rozliczanie kosztów. – Zaawansowane rozwiązanie naszej firmy – dodaje w komunikacie dyrektor generalny i współzałożyciel Chrome River Alan Rich – umożliwia przedsiębiorstwom o globalnym zasięgu stworzenie wygodnego systemu przeznaczonego dla wszystkich pracowników, niezależnie od ich miejsca pobytu i sposobu raportowania wydatków.

System będzie dostępny na urządzeniach mobilnych. Koncern wdroży też platformę Amadeus Mobile. Umożliwi ona korzystanie z usług przydatnych w trakcie podróży, takich jak wskazówki dotyczące dojazdu, możliwość zamówienia przejazdów środkami transportu naziemnego, rezerwowanie stolików w restauracjach i fotografowanie rachunków.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Druga rada doradzi ministrowi sportu i turystyki

Doradzaniem ministrowi w sprawie nowej ustawy o usługach hotelarskich, pilotach i przewodnikach, a także ...

Pierwszy polski Motel One już przyjmuje gości

Niemiecka grupa hotelowa Motel One otworzyła swój pierwszy obiekt w Polsce – Motel One ...

Net Holiday zmienia właściciela

Biuro podróży Net Holiday będzie miało nowego właściciela. Kto nim zostanie okaże się w ...

Znamy ceny biletów do Wielkiego Muzeum Egipskiego

400 funtów egipskich, czyli 95 złotych, kosztować będzie bilet do nowego Wielkiego Muzeum Egipskiego ...

Kara śmierci za niszczenie zabytków w Mosulu

Iracki sąd skazał na śmierć jednego ze schwytanych terrorystów Państwa Islamskiego (IS), winnego niszczenia ...