Amadeus, Chrome River i Bosch: rusza współpraca

materiały prasowe

Bosch rozpoczyna cyfryzację obsługi podróży służbowych pracowników. Koncern wdroży system rezerwacji Amadeusa. Będzie on zintegrowany z narzędziem do zarządzania wydatkami firmy Chrome River

Amadeus i Chrome River przygotują dla zatrudniającego ponad 400 tysięcy osób koncernu Bosch oprogramowanie, które ułatwi rejestrację i rozliczanie wydatków na podróże. Powstanie ono w wyniku współpracy systemu rezerwacji Amadeus cytric Travel i przeznaczonego do zarządzania wydatkami narzędzia Chrome River Expense.

– Przedsiębiorstwa muszą pamiętać o kontroli kosztów i zapewnieniu zgodności z przepisami – mówi cytowany w komunikacie prasowym Decius Valmorbida, prezes segmentu Travel Channels w Amadeusie. Po wdrożeniu nowego systemu Bosch będzie mógł zarządzać przy jego pomocy podróżami służbowymi wszystkich pracowników i ich wydatkami w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji, a docelowo również w innych krajach.

Natomiast pracownicy dostaną narzędzie, które uprości planowanie podróży, rezerwowanie noclegów i transportu oraz rozliczanie kosztów. – Zaawansowane rozwiązanie naszej firmy – dodaje w komunikacie dyrektor generalny i współzałożyciel Chrome River Alan Rich – umożliwia przedsiębiorstwom o globalnym zasięgu stworzenie wygodnego systemu przeznaczonego dla wszystkich pracowników, niezależnie od ich miejsca pobytu i sposobu raportowania wydatków.

System będzie dostępny na urządzeniach mobilnych. Koncern wdroży też platformę Amadeus Mobile. Umożliwi ona korzystanie z usług przydatnych w trakcie podróży, takich jak wskazówki dotyczące dojazdu, możliwość zamówienia przejazdów środkami transportu naziemnego, rezerwowanie stolików w restauracjach i fotografowanie rachunków.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

FlixBus i PolskiBus już z jedną stroną www

Dwa miesiące po ogłoszeniu współpracy FlixBus i PolskiBus zintegrowały systemy sprzedażowe. Klienci wchodzący na ...

Przecena Rainbow Tours przez odpisy

Po tym jak spółka poinformowała o zrobieniu koniecznych odpisów, notowania jedynego w krajowego notowanego ...

Emirates: Będą nowe połączenia w Europie

Linie lotnicze Emirates zapowiadają rozbudowę europejskiej siatki połączeń – Na co dzień operujemy boeingiem ...

Tunezja ma nowego ministra turystyki

Były prezes tunezyjskiego stowarzyszenia biur podróży, Mohamed Ali Toumi, zastąpi na stanowisku ministra turystyki ...

Emilewicz: Otwarcie granic możliwe po 15 czerwca

Jeśli epidemia nie będzie rozwijać się szybciej niż teraz, to po 15 czerwca będzie ...

Polregio: Nowy tabor przyciągnął pasażerów

384 tysiące nowych pasażerów i 26-procentowy udział w rynku – tak przewoźnik kolejowy Polregio ...