Rainbow ma umowę z Travel Service na czartery

Materiały promocyjne

131 milionów złotych – na tyle opiewa umowa spółki Rainbow Tours, właściciela biura podróży Rainbow, z czeską czarterową linią lotniczą Travel Service

Zarząd spółki Rainbow Tours podpisał 17 grudnia umowę z polską spółką czeskiej firmy lotniczej Travel Service Polska na przewozy czarterowe. Umowa obejmuje dwa sezony – Lato 2019 i Zima 2019/2020 i rozpocznie się 25 kwietnia 2019 roku, a zakończy 24 kwietnia 2020 roku.

Wartość usług przewoźnika szacowana jest na 35,7 miliona dolarów, czyli 135,1 miliona złotych. „Z uwagi na fakt, iż wpływ na wartość świadczeń wynikających z Umowy Czarteru ma szereg czynników o charakterze zmiennym (w tym m.in. zmienne składniki kosztów) – ostateczna i rzeczywista wartość świadczeń wynikających z Umowy Czarteru może różnić się od podanej powyżej łącznej wartości szacunkowej” – czytamy w komunikacie spółki turystycznej.

Biuro podróży ma prawo zmienić liczbę realizowanych na podstawie umowy rejsów „w ślad za rosnącym lub malejącym popytem rynkowym, co również może przełożyć się na zmianę wartości całkowitej umowy”. Umowa nie przewiduje zapisów o karach umownych, jednak zawiera opłaty za zmniejszenie programu lotów w wypadku anulowania rejsów przez Rainbow Tours, których wysokość jest uzależniona między innymi od wyprzedzenia, z jakim dany rejs zostanie anulowany.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Jedziesz do Sao Paulo? Uważaj na febrę

Światowa Organizacja Zdrowia włączyła cały stan Sao Paulo w Brazylii do mapy ryzyka zakażenia ...

Tatry są równie piękne jak Alpy

Polubiłem polski porządek, uprzejmość i zupę grzybową. Niewykluczone, że wrócę do Polski na wakacje ...

10-minutowe lekcje dla agentów turystycznych

Niemiecka sieć agentów turystycznych TVG stworzyła dla swoich członków platformę internetową, na której pokazuje ...

Wizz Air leci na ekranach kin

Węgierska tania linia lotnicza rozpoczęła kampanię reklamową na ekranach kin w czterech europejskich krajach ...

Poznań: Kluby go-go psują wizerunek miasta

Zdaniem prezydenta Poznania natarczywe nagabywanie do korzystania z oferty klubów go-go na Starym Rynku ...

Emirates mówią stop plastikowym słomkom

Dubajski przewoźnik pozbywa się plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku z pokładów swoich samolotów. Z początkiem ...