Rainbow daje rabat klientom Net Holiday

Archiwum prywatne

Każdy kto kupił wyjazd na lato w biurze podróży Net Holiday dostanie specjalną zniżkę w Rainbow – ogłosiło to biuro podróży

Zarząd Net Holiday ogłosił w piątek, że był zmuszony zgłosić do sądu gospodarczego upadłość spółki („Net Holiday ogłasza upadłość”). Dzisiaj natomiast rzeczniczka prasowa biura podróży Rainbow poinformowała, że przygotowało ono specjalną promocję dla byłych klientów Net Holiday.

Każdy klient, który kupił imprezę na lato w Net Holiday, a teraz wybierze dowolny letni wyjazd z oferty Rainbow, dostanie 10 procent zniżki od aktualnej ceny imprezy. Promocja ta łączy się z innymi promocjami w Rainbow. Warunkiem zyskania dodatkowego rabatu jest przedstawienie umowy z Net Holiday.

„Rainbow ma nadzieję, że atrakcyjny rabat pomoże byłym klientom Net Holiday, choć częściowo załagodzić niedogodności związane z zaistniałą sytuacją” – czytamy w komunikacie.

Jak mówi nam prezes biura podróży Grzegorz Baszczyński, jego firma zawsze wydawała podobne komunikaty po upadkach innych touroperatorów – w latach wcześniejszych, na przykład gdy chodziło o Triadę. Nie spodziewa się dużego napływu klientów Net Holiday (jego zdaniem firma nie sprzedała na nowy sezon więcej imprez niż 5 -6 tysięcy), ale tych którzy jeszcze nie podjęli decyzji, z kim pojadą na wakacje w zamian za Net Holiday, może skusić to, że Net Holiday kupował miejsca w samolotach u Rainbowa. Dni tygodnia i kierunki wielu rejsów są więc takie same. Chodzi o Albanię, Grecję, Sycylię czy Almerię.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Na ferie koleją do samego Zakopanego

Od 9 grudnia będzie można przejechać do Zakopanego bez przesiadania się do komunikacji zastępczej ...

Bez spodni do metra? Tylko dla odważnych

Jazda metrem bez spodni, za to z kamienną twarzą, w zimny styczniowy dzień to ...

Kilkadziesiąt ofiar katastrofy autokaru w Tunezji

22 osoby zginęły, a 21 zostało rannych w wypadku autobusu na północy Tunezji. Jak ...

Izrael wstrzymuje wycieczki do Auschwitz. Boi się wirusa

Minister edukacji Izraela Rafi Peretz zapowiedział wstrzymanie wycieczek edukacyjnych uczniów szkół średnich do historycznych ...

Lublin powiększy terminal

10,6 miliona złotych ma kosztować powiększenie terminala lotniska w Lublinie o 2 tysiące metrów ...

Magdalena Żuk miała 27 lat

Dłuższe śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk

Prokuratura Regionalna we Wrocławiu przychyliła się do wniosku Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze o ...