Neckermann przyspiesza sprzedaż lata 2020

Materiały promocyjne

Więcej ofert wypoczynku rodzinnego w Bułgarii, Grecji, Turcji i na hiszpańskich wyspach – zapowiada Neckermann, który o ponad miesiąc wcześniej niż przed rokiem zaczyna sprzedaż wyjazdów na kolejne lato

Biuro podróży Neckermann Polska uruchomiło dzisiaj sprzedaż ofert na lato 2020. – Sprzedaż obecnego sezonu idzie nam rewelacyjnie – zapewnia dyrektor handlowy touroperatora Artur Rezner. – Mamy praktycznie wyprzedany lipiec i prawie cały sierpień, skupiamy się już na wrześniu. Bardzo dobrze sprzedaje się też zima 2019/2020. Na przykład impreza otwierająca sezon narciarski, czyli tak zwany Ski Opening, który planujemy we włoskim ośrodku Campitello w Val di Fassa jest już zarezerwowana w 60 procentach. Stąd decyzja, żeby jak najszybciej ruszyć z oferowaniem klientom kolejnego lata. Ponieważ w tym roku praktycznie nie ma ofert last minute, a jeśli są to nie są tanie, przewidujemy powrót klientów do kupowania w okresie first minute – dodaje. W ramach wczesnej sprzedaży, określanej przez Neckermanna jako Firstbook, turyści mają do wyboru ponad 70 kierunków a w nich ponad 15 tysięcy hoteli.

Co się zmieni? – Po kilku słabszych sezonach chcemy w kolejnym roku urosnąć, co najmniej o kilkanaście procent. Dlatego zaoferujemy więcej miejsc w czarterach i w hotelach. Dodaliśmy – głównie z myślą o rodzinach, ale nie tylko – do naszej oferty hoteli, których mieliśmy za mało. Chodzi o obiekty trzy- i czterogwiazdkowe z all inclusive. Będziemy chcieli zabrać więcej klientów niż w tym roku do Bułgarii, Grecji, Turcji, na Wyspy Kanaryjskie i Majorkę – wyjaśnia Rezner.

Jak podkreśla Rezner, Neckermann zaoferuje więcej kierunków z lokalnych lotnisk. – Nie wszystko jest już w systemach rezerwacyjnych, ale wkrótce mieszkańcy wielu miast w Polsce zobaczą, że mają nowe możliwości wylecenia na wakacje z portów lotniczych blisko ich domów – zapowiada.

W pierwszym etapie sprzedaży, do 1 września, touroperator oferuje klientom jako dodatkową korzyść, obok rabatów (jak obiecuje, do 60 procent), pakiet gwarancji (najniższej ceny, niezmiennej ceny, bezkosztowej zmiany rezerwacji) niską, 5-procentową zaliczkę, polisę ubezpieczeniową rozszerzoną na wypadki po spożyciu alkoholu, a także miejsce na parkingu przy lotniskach w Warszawie (Lotnisko Chopina), Katowicach, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu) gratis. Na 50 złotych obniżki mogą też liczyć klienci, którzy zachęca do skorzystania z usług touroperatora kogoś z rodziny lub znajomych. Ci nowi klienci też dostana po 50 złotych opustu. Oprócz typowych wakacyjnych kierunków, jak Bułgaria, Włochy, Turcja, Grecja, Egipt, Maroko, Tunezja i Hiszpania, oferta na lato 2020 roku obejmuje m.in. podróże do Tajlandii, Indonezji, na Mauritius, Kubę i Dominikanę. Nowością są wyloty na Kostarykę i Bali.

– W nowym sezonie stawiamy na rozszerzenie oferty o nowe destynacje i zwiększenie ilości wylotów z lotnisk lokalnych takich jak Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Rzeszów, Lublin, Warszawa-Modlin przy jednoczesnym zwiększeniu liczby oferowanych miejsc z wylotami z naszych dwóch głównych portów lotniczych, Warszawy i Katowic – zapowiada prezes Neckermanna Polska Maciej Nykiel.

W lecie przyszłego roku touroperator będzie oferował ponad 200 hoteli własnych marek: smartline, Sentido, Sunprime, SunConnect i Cook’s Club.

Neckermann rozszerza również ofertę wypoczynku z dojazdem własnym. Można już rezerwować wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Austrii, a niedługo również w wielu innych, popularnych krajach – obiecuje biuro podróży.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kolejna spółka Thomasa Cooka sprzedana

GfR, spółka niemieckiego Thomasa Cooka, zajmująca się telefoniczną obsługą klientów biur podróży, trafiła do ...

Prawie 100 milionów złotych – Itaka ma gwarancję na nowy sezon

Biuro podróży Itaka ogłosiło, że uzyskało na kolejny rok obowiązkową gwarancję – opiewa ona ...

Ryanair w kolejce do kupienia Nikiego

Jeśli szybko nie znajdzie się chętny na kupienie austriackiej filii Air Berlina, grozi jej ...

Niemcy przymykają plaże nad Bałtykiem. Za duży tłok

Władze Szlezwiku-Holsztynu ograniczyły dostęp do plaż nad Morzem Bałtyckim. W weekend przyjechało tam tak ...

Marka hotelowa Mondrian wkracza do Europy

Pierwszy europejski Mondrian ma zacząć działać wiosną przyszłego roku w Cannes, zaś drugi w ...

W Egipcie można już zjeść kolację pod piramidami

9 Pyramids Lounge to pierwsza restauracja na płaskowyżu z piramidami w Gizie. Otwarty we ...