Serwis eSky będzie sprzedawał bilety na czartery Rainbowa

Materiały promocyjne

Grupa eSky i Rainbow podpisały umowę agencyjną. Serwis internetowy będzie sprzedawał bilety na loty czarterowe touroperatora

Jak pisze w komunikacie agent, oznacza to dla niego poszerzenie oferty lotniczej o ciekawe bezpośrednie połączenia z Polski: na Santorini (Grecja), do Ochrydy (Macedonia Północna), a także do odległych miejsc jak Ho Chi Minh (Wietnam), Goa (Indie), Puerto Plata (Dominikana) i Bandżulu (Gambia).

„Choć ruch czarterowy cechuje się sezonowością, egzotyczne kierunki lotów – m.in. do Omanu, na Madagaskar, Sri Lankę czy do krajów północnej Afryki, w tym Egiptu – wyrównują poziom sprzedaży i pozwalają na zmniejszanie różnicy w wolumenach między latem a zimą” – czytamy.

– Dostrzegamy rosnący udział segmentu czarterowego w ofercie lotniczej. Współpraca z Rainbowem jest dla nas o tyle cenna, że jest to jeden z trzech największych graczy na rynku, który oferuje bogatą siatkę połączeń, dużą dostępność miejsc i – co najważniejsze – ciekawe i unikalne kierunki lotów, jak np. Wietnam – mówi cytowany w komunikacie Jacek Skrzypkowski, dyrektor odpowiedzialny w eSky za produkt wypoczynkowy.

ESky ma już w ofercie przeloty czarterowe Itaki, TUI, Neckermanna, Mouzenidisa i ETI. – Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi zagranicznymi partnerami – dodaje Skrzypowski.

– Meta wyszukiwarki są dla nas nowym i istotnym kanałem sprzedaży – wyjaśnia z kolei dyrektor e-commerce w Rainbow Michał Jaworski. – Współpraca z Grupą eSky jest szczególnie obiecująca, bo dzięki jej unikatowej technologii virtual interlining, podróżujący zainteresowany danym kierunkiem będzie mógł zestawić łączony przelot wybierając m.in. nasz lot czarterowy z innymi połączeniami. Pozwoli nam to sprzedać miejsca w czarterowanych samolotach do „ostatniego fotela”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Bałtów największą atrakcją turystyczną Świętokrzyskiego

Bałtowski Kompleks Turystyczny był najczęściej odwiedzany w województwie świętokrzyskim w roku 2016. Drugi był ...

Grecka SETE: Wszyscy żyjemy z turystyki

Inżynier, producent kapeluszy i rybak to ludzie, którzy zarabiają też na turystach – przekonuje ...

Tomasz Majszyk kieruje Radissonem w Świnoujściu

Na czele pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Świnoujściu stanęli dwaj panowie – Tomasz Majszyk jako ...

Australia: Będzie gorąco

W najbliższy weekend mieszkańcy Australii Południowej i Nowej Południowej Walii mogą się spodziewać wyjątkowo ...

Wizz Air poleci na Ukrainę i do Austrii

Wizz Air ogłasza trzy nowe połączenia: z Warszawy do Wiednia, z Gdańska do Charkowa ...

Latem bieszczadzka kolejka częściej na torze

Podczas wakacji Bieszczadzka Kolejka Leśna będzie kursować co najmniej pięć razy dziennie. – Będzie ...