Serwis eSky będzie sprzedawał bilety na czartery Rainbowa

Materiały promocyjne

Grupa eSky i Rainbow podpisały umowę agencyjną. Serwis internetowy będzie sprzedawał bilety na loty czarterowe touroperatora

Jak pisze w komunikacie agent, oznacza to dla niego poszerzenie oferty lotniczej o ciekawe bezpośrednie połączenia z Polski: na Santorini (Grecja), do Ochrydy (Macedonia Północna), a także do odległych miejsc jak Ho Chi Minh (Wietnam), Goa (Indie), Puerto Plata (Dominikana) i Bandżulu (Gambia).

„Choć ruch czarterowy cechuje się sezonowością, egzotyczne kierunki lotów – m.in. do Omanu, na Madagaskar, Sri Lankę czy do krajów północnej Afryki, w tym Egiptu – wyrównują poziom sprzedaży i pozwalają na zmniejszanie różnicy w wolumenach między latem a zimą” – czytamy.

– Dostrzegamy rosnący udział segmentu czarterowego w ofercie lotniczej. Współpraca z Rainbowem jest dla nas o tyle cenna, że jest to jeden z trzech największych graczy na rynku, który oferuje bogatą siatkę połączeń, dużą dostępność miejsc i – co najważniejsze – ciekawe i unikalne kierunki lotów, jak np. Wietnam – mówi cytowany w komunikacie Jacek Skrzypkowski, dyrektor odpowiedzialny w eSky za produkt wypoczynkowy.

ESky ma już w ofercie przeloty czarterowe Itaki, TUI, Neckermanna, Mouzenidisa i ETI. – Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi zagranicznymi partnerami – dodaje Skrzypowski.

– Meta wyszukiwarki są dla nas nowym i istotnym kanałem sprzedaży – wyjaśnia z kolei dyrektor e-commerce w Rainbow Michał Jaworski. – Współpraca z Grupą eSky jest szczególnie obiecująca, bo dzięki jej unikatowej technologii virtual interlining, podróżujący zainteresowany danym kierunkiem będzie mógł zestawić łączony przelot wybierając m.in. nasz lot czarterowy z innymi połączeniami. Pozwoli nam to sprzedać miejsca w czarterowanych samolotach do „ostatniego fotela”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Indonezja – zakaz lotów w rejonie wulkanu

Wszystkie loty w rejonie wulkanu Anak Krakatau są przekierowywane z powodu unoszącego się w ...

Zanim wyjedziesz: jak zapewnić sobie udany wyjazd narciarski

Wybierasz się na narty w tym roku? Zobacz, co zrobić, żeby maksymalnie wykorzystać czas ...

Linie lotnicze: Latamy na pusto

W związku ze strachem towarzyszącym epidemii koronawirusa pasażerowie linii lotniczych odwołują rezerwacje. Samoloty latają ...

Emirates najlepszy według TripAdvisora

Emirates zdobył tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w pierwszej edycji plebiscytu TripAdvisor Travelers’ ...

Boeing wstrzymuje produkowanie Maxów

Od stycznia z taśm produkcyjnych Boeinga nie zjedzie już ani jedna maszyna modelu B737 ...

MAXy polecą w Europie w pierwszym kwartale

Uziemione boeingi B737 MAX wrócą zapewne na europejskie niebo w pierwszym kwartale 2020 roku ...