Zmiana nastąpiła drugiego stycznia. W dziale kontraktowania biura podróży Rainbow, którego szefem jest Wojciech Tyndorf, pracuje czworo menedżerów. Żegnający się z firmą Tomasz Wrześniewski odpowiedzialny był za północną Afrykę (Tunezja, Egipt, Maroko, Etiopia), Izrael, Zjednoczone Emiraty Arabskie, kraje bałkańskie, a z dalszych kierunków za Wenezuelę, Argentynę i Brazylię. Trafił do Rainbow trzy lata temu ze stanowiska dyrektora generalnego biura podróży Exim Tours („Rainbow Tours się nie odmawia”).

Piwko pracowała  w 7islands pięć lat. Pełniła tam funkcję prawej ręki prezesa Michała Głowy, a formalnie menedżera kontraktującego i operacyjnego (contracting and operation menager). Jak mówi w ramach swych obowiązków zajmuje się wieloma odcinkami pracy biura podróży, w tym współpracą z hotelami, liniami lotniczymi, nadzorowaniem rezydentów, obsługą grup.

Zaczynała przygodę z turystyką dziesięć lat temu od stanowiska sprzedawcy w call center biura podróży Triada. Po dwóch latach przeszła do działu produktu tego touroperatora, gdzie spędziła kolejne dwa lata. Jak wspomina, kiedy w Triadzie zaczął się kryzys wywołany sytuacją w północnej Afryce dostała propozycję z 7islands. Jednak dwa lata później opuściła to biuro, by zamieszkać na Majorce, gdzie została menedżerem odpowiedzialnym za funkcjonowanie trzech hoteli sieci Hoteles Globales. Rok później, przyjmując propozycję Głowy, wróciła do Polski i ponownie podjęła pracę w 7islands.

Piwko pochodzi spod Sokołowa Podlaskiego i, jak sama przyznaje, jest osobą pilną, odpowiedzialną i ambitną, chętnie podejmującą nowe wyzwania. – Lubię wyzwania, lubię się uczyć i rozwijać – mówi. – Szczególnie pociąga mnie możliwość negocjowania kontraktów, zapisywania w nich warunków, które pozwolą mi kontrolować sytuację w relacjach z hotelarzami. Dlatego propozycję z Rainbow postrzegam jako dużą szansę.

Piwko kończyła Wyższą Szkołę Hotelarstwa, Turystyki i Gastronomii w Warszawie. Mówi płynnie po angielsku i hiszpańsku, zna też podstawy francuskiego i rosyjskiego. Nie wie jeszcze, jaki zakres obowiązków dostanie w nowym miejscu pracy. – Ale jestem gotowa na każde wyzwanie – deklaruje.