Serwis tui-ferienhaus.de zaprezentował się w nowej odsłonie. Teraz pokazuje oferty w 19 krajach europejskich i w Stanach Zjednoczonych w przejrzystszej i elegantszej formie. Jako miejsce szczególnie polecane, także z uwagi na jeszcze stosunkowo niewielką popularność, wskazuje Polskę, a konkretnie wybrzeże Morza Bałtyckiego.

Eksperci TUI chwalą białe, piaszczyste plaże, nieopodal których można wynająć zarówno domy o podstawowym standardzie, jak i dobrze wyposażone apartamenty. Turyści mogą zamieszkać zarówno w obiektach kempingowych i w gospodarstwach agroturystycznych, jak i wynająć nowoczesny apartament, elegancką willę lub domek na wodzie w Mielnie. Ceny zaczynają się od 169 euro za lokal na tydzień dla dwóch osób. Wśród innych polecanych kierunków są Islandia, Niemcy, Włochy i Hiszpania, a także Szwecja, Holandia i Chorwacja.

W nowej wersji serwisu pojawiły się nie tylko dokładniejsze opisy obiektów, ale także wskazówki doradców TUI odnośnie możliwości spędzania wolnego czasu. Portal został unowocześniony, by można było z niego korzystać na urządzeniach mobilnych.