Jak podaje portal Travel Weekly, nowością w ofercie koncernu będzie między innymi wypoczynek w Paralii na Riwierze Olimpijskiej w połączeniu z przelotami do Salonik z Manchesteru i Birmingham. Grupa otwiera tam nowy hotel z sieci Sentido Mediterranean Village Hotel & Spa, z którego pokojów będzie można podziwiać Olimp.

Na lato 2018 roku Thomas Cook wprowadza też do brytyjskiej oferty pobyty w Złotych Piaskach w Bułgarii, na Costa Brava w Hiszpanii oraz na Maderze. Łącznie w programie pojawi się siedem nowych hoteli pod markami należącymi do koncernu. Z kolei linie lotnicze Thomas Cook będą obsługiwać nowych 17 tras, wśród nich do Warny, Funchal i katalońskiej Girony.

Sprzedaż wyjazdów na wakacje 2018 roku rozpoczęła się w czwartek, 23 marca. – Spodziewamy się powrotu do tradycyjnych pakietów wypoczynkowych na Costa Brava, ciężko pracowaliśmy, żeby włączyć tam do programu kilka najwyższej jakości hoteli – wyjaśnia prezes Thomasa Cooka na Wielką Brytanię Chris Mottershead. – Madera jest z kolei idealna dla tych, którzy szukają czegoś innego niż all inclusive. Kiedyś postrzegana była jako miejsce dla starszych turystów, ale jej różnorodna oferta gastronomiczna i piękna natura może zachęcić także innych klientów – dodaje prezes.