Jak pisze w komunikacie dyrektor sprzedaży w spółce Mouzenidis Travel Poland Artur Rezner, w ostatnim tygodniu marca w Atenach firma została wyróżniona nagrodą „Lider greckiej gościnności”. Nagrodę z rąk minister turystyki Grecji Eleny Kountoura odebrał założyciel holdingu Boris Mouzenidis. Konkurs Greek Hospitality Awards 2017, oceniający touroperatorów, hotele i linie lotnicze, zorganizowały agencja Ethos Media Public Events i magazyn „Hrima”. Najlepszych wybierała kapituła i czytelnicy.

– Cieszymy się, że nasze wysiłki w rozwoju greckiej turystyki zostały docenione, dzięki temu mamy siłę ciągle dążyć do rozwoju oraz poprawienia jakości usług. Nagroda ta to bardzo ważne wyróżnienie, dzięki któremu z pewnością patrzymy w przyszłość – skomentował wydarzenie prezes Mouzenidis Group, cytowany w komunikacie.

Małą cegiełkę do pozycji holdingu dodał również działający od 2015 roku polski oddział Mouzenidis Travel, który w obecnym sezonie oferuje wyjazdy do Grecji z trzech polskich lotnisk.

– Docenienie naszych działań przez grecki rząd daje nam impuls do jeszcze większych starań, również w Polsce. Rozwijamy siatkę połączeń z Polski organizowanych na bazie należącej do holdingu linii lotniczej Ellinair, wprowadzamy nowe kierunki i hotele – zapewnia Rezner.