W ofercie narciarskiej touroperatora znaleźć można znane już z poprzednich lat ośrodki we Włoszech (Val di Sole i Tonale, Val di Fiemme, Val di Fassa i Sestriere) i w Andorze. Nowością  jest największy ośrodek narciarski w Gruzji – Gudauri, w którym „panują idealne warunki nie tylko dla narciarzy”. Chętnie zaglądają tutaj również – wyjaśnia w komunikacie rzecznik touroperatora Radomir Świderski – wielbiciele snowboardu i innych „nieco bardziej ekstremalnych” sportów. Turyści, którzy sami organizują sobie wyjazd na narty mogą wykupić sam przelot do Włoch, do Werony w cenie od 999 złotych w dwie strony.

Rainbow ma też 34 propozycje wyjazdów na sylwestra – 19 samolotowych i 15 autokarowych. Wśród nowości znalazły się między innymi: Mińsk, Odessa, Moskwa w połączeniu z Petersburgiem, Baku, Kijów, Neapol i Sycylia.

Z myślą o dzieciach Rainbow przygotował wyjazdy na spotkanie ze św. Mikołajem do Rovaniemi w Finlandii, a na ferie ski safari w austriackiej Dolinie Zillertal.

W ramach przedsprzedaży klienci Rainbow mogą liczyć między innymi na rabaty do 40 procent, a posiadacze Karty Stałego Klienta jeszcze na dodatkowe 2 procent opustu.

To już czwarta odsłona zimowej oferty tego biura podróży. Wcześniej ogłosił on sprzedaż wyjazdów do krajów egzotycznych („Rainbow: Na zimę proponujemy lekką egzotykę„, „Rainbow uzupełnił ofertę zimową”) i do krajów bliższych, ale ciepłych zimą („Rainbow: Trzecia odsłona oferty zimowej”).