Sabre planuje uruchomić w tym roku kompleksową platformę z usługami zakwaterowania. Firma ogłosiła, że nawiązała współpracę z Booking.com, dzięki czemu klienci agencji turystycznych dostaną szerszy dostęp do noclegów. Nowy system Sabre, Content Services for Lodging, ma uporządkować rozdrobnioną ofertę branży hotelarskiej. Jego głównym celem jest ułatwienie podróżnym kupowania, porównywania i rezerwowania milionów ofert z noclegami na świecie – informuje firma w komunikacie.

Zgodnie z porozumieniem z Booking.com, klienci korzystający z usług Sabre za pomocą platformy Content Services for Lodging będą mieli również dostęp do wszystkich ofert znajdujących się w portalu Booking.com – nie tylko do hoteli, ale też do innych noclegowych.

„Sabre Content Services for Lodging to pierwsze w branży turystycznej rozwiązanie technologiczne, które integruje oferty noclegowe z wielu źródeł: Globalnych Systemów Dystrybucji (GDS), serwisów z ofertami i baz agencji. Dzięki temu użytkownicy rozwiązań Sabre – agencje turystyczne i korporacje, będą mogły kupować, sprzedawać i obsługiwać oferty noclegowe bardziej wydajnie” – czytamy.

– Chcemy dostarczać jeszcze więcej możliwości naszym klientom – zaznacza w komunikacie prasowymi przedstawiciel Sabre Polska Tomasz Przybylik. – Współpraca z Booking.com pozwala nam uatrakcyjnić właściwości naszych systemów. Dodanie Booking.com do oferty zakwaterowania Sabre pozwoli podróżującym zaspokoić ich potrzeby, urozmaicając oferty pobytu.