Neckermann Podróże umożliwia rezerwowanie niestandardowych pakietów dostosowanych do indywidualnych potrzeb turystów. Klienci mogą dopasować sobie termin, długości pobytu i zakwaterowanie. Mają do wyboru ponad tysiąc hoteli (w tym 200 własnych marek) i „najtańsze i najdogodniejsze” połączenia linii lotniczych. W ramach oferty dynamicznej touroperator oferuje codzienne wyloty z lotnisk lokalnych takich jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Co istotne, dzięki technologii grupy Thomas Cook, klienci będą mogli korzystać z atrakcyjnych cen przelotów uwzględniających aktualne promocje linii lotniczych, m.in. Lufthansy, Swissa, Air France, KLM, Emirates, Qatar Airways.

– Coraz więcej klientów oczekuje dopasowania oferty do ich indywidualnych potrzeb, co powoduje, że tradycyjna forma pakietu turystycznego powoli przechodzi do lamusa – uważa cytowany w komunikacie biura podróży jego dyrektor handlowy Artur Rezner. – Naszą odpowiedzią na zmieniające się trendy jest oferta dynamiczna pozwalająca na dowolne komponowanie wyjazdów w oparciu o połączenia lotnicze i hotele z oferty Neckermanna. To oferta dla klientów, którzy z jednej strony cenią sobie elastyczność w planowaniu wakacji, a z drugiej oczekują wysokiej jakości usług i opieki biura podróży podczas wyjazdu.

Do pakietowania dynamicznego Neckermann wybrał ponad 20 egzotycznych kierunków, wśród których są: Dominikana, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Wietnam, Seszele i Malediwy. Touroperator rozszerzył też bezę hoteli w krajach basenu Morza Śródziemnego, oferując wypoczynek w takich miejscach jak Izrael, Ibiza, Menorka, Madera i Cypr. Jak wyjaśnia w komunikacie, możliwe jest również łączenie Kenii z Zanzibarem, Bangkoku z Phuketem, różnych wysp Malediwów czy Seszeli. A klienci udający się na wakacje do Azji mogą zatrzymać się po drodze w Dubaju.

W ramach pakietu klienci mają zapewniony przejazd na linii lotnisko – hotel  -lotnisko i ubezpieczenie.

Wakacje składane na zasadzie pakietowania dynamicznego można zarezerwować zarówno przez stronę touroperatora, jak i u agentów turystycznych, którzy dysponują systemem rezerwacyjnym MerlinX, w którym oferty Neckermanna są teraz widoczne.