– Idealny kandydat na rezydenta i pilota wycieczek to uśmiechnięty pasjonat Grecji – mówi Aleksandra Cichoń z Działu Serwisu Destynacyjnego. Musi kochać podróże i pracę z ludźmi, a trudne sytuacje traktować jak wyzwania. Liczy się także kreatywność, empatia oraz umiejętność zarówno pracy w zespole, jak i samodzielnego działania.

Ludzi przebojowych, energicznych, z pasją szuka menedżer produktu Joanna Kaszczyńska, pracująca z animatorami Klubów Delfinki (dla dzieci wieku 3-12 lat) i Opa! Grecos (dla starszych nastolatków i dorosłych). – Mile widziane jest doświadczenie w animacji i pokrewnych dziedzinach, takich jak taniec, fitness i praca z dziećmi, ale dużo ważniejsza jest odpowiednia osobowość i zaangażowanie – mówi Kaszczyńska. Kandydat na animatora-instruktora pływania musi mieć dodatkowo udokumentowane uprawnienia do nauczania pływania.

Kandydatów, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, czeka szkolenie przygotowujące do pracy. Odbywa się ono w Polsce i Grecji, trwa około 2-3 tygodni, a warunkiem uczestniczenia w nim jest podpisanie umowy na nadchodzący sezon.

Grecos zatrudnia w sezonie około 200 rezydentów, animatorów i pilotów wycieczek. Obecnie szuka kilkudziesięciu pracowników, nie jest jednak w stanie podać dokładnej liczby. – Będzie ona zależała od tego, ile osób, które pracowały w poprzednich sezonach, zgłosi chęć dalszej współpracy. To one będą miały pierwszeństwo – wyjaśnia rzecznik Grecosa Adam Górczewski.

O wszystkie stanowiska najprościej ubiegać się przez stronę rekrutacja.grecos.pl. Nabór potrwa do końca stycznia.