Czy twoja firma jest gotowa na agentów?

Travel Trade Ready to nowa strona internetowa, na której firmy chcące sprzedawać usługi turystyczne przez agentów mogą sprawdzić, czy dobrze przygotowały się do współpracy.

Publikacja: 28.01.2020 01:13

Czy twoja firma jest gotowa na agentów?

Foto: Fot. Bloobmberg

Przedsiębiorstwa, które tworzą oferty turystyczne i chcą je sprzedawać przez pośredników, mogą sprawdzić, czy spełniają warunki handlowe obowiązujące w branży. Pomoże im w tym nowo utworzona platforma Travel Trade Ready – donosi brytyjski portal branżowy Travel Weekly.

Odpowiadając na 11 pytań, między innymi o typ firm, z którymi chcą podjąć współpracę, rodzaj produktu, jakim dysponują i wysokość prowizji, jaką mogą zapłacić, początkujący w branży przedsiębiorcy dowiedzą się, czy mają szansę pozyskać partnerów.

CZYTAJ TEŻ: Internet to algorytm, a agent turystyczny to doświadczenie

Twórcy Travel Trade Ready chcą pomóc agentom i zaoszczędzić ich czas, który ci tracą na rozmowy z potencjalnymi współpracownikami nierozumiejącymi ich potrzeb. Na stronie pojawiły się też materiały marketingowe, można również skorzystać ze wsparcia biznesowego doświadczonych touroperatorów.

– To strasznie frustrujące spotykać się z firmami, które nie wiedzą, co to znaczy być przygotowanym do pracy z branżą turystyczną – mówi twórca serwisu Mike Newman. Prezes brytyjskiego stowarzyszenia UK Inbound, zrzeszającego organizatorów turystyki przyjazdowej, Joss Croft, dodaje: – Na Travel Trade Ready zainteresowani spotykają się tylko z przedsiębiorcami przygotowanymi do pracy z profesjonalistami z branży turystycznej, dlatego późniejsze rozmowy bezpośrednie staną się dużo łatwiejsze i bardziej efektywne.

Biura Podróży
Zmarła Alina Dybaś-Grabowska, prezeska Turystycznej Organizacji Otwartej
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Biura Podróży
Join UP!: Koniec ofert dedykowanych. 41 hoteli wraca do wszystkich agentów
Biura Podróży
TUI szuka ludzi do pracy. Ma tysiąc wakatów i propozycję pracy zdalnej
Biura Podróży
Anex: Kończymy z ofertami dedykowanymi. Każdy agent turystyczny tak samo ważny
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Biura Podróży
Prezes Wakacje.pl: Naszym drogowskazem potrzeby klientów i zdrowy rynek