SeePlaces.com to stworzona przez biuro podróży Itaka platforma z ponad 1200 „starannie wyselekcjonowanych propozycji od renomowanych dostawców”, jak pisze w komunikacie touroperator. Platforma powstała, by szybko i prosto można było wyszukać i zarezerwować różnego rodzaju atrakcje. Można to zrobić przed podróżą lub w jej trakcie. Wycieczki z Seeplaces.com przeznaczone są dla klientów z całego świata, dostępne są więc różnych językach, można też za nie płacić w wielu walutach.

W ofercie znajdują między innymi takie zajęcia jak nurkowanie, trekkingi, wycieczki objazdowe, safari, bilety do parków rozrywki czy nawet wyjazdy typu fly&drive. Ich baza jest na bieżąco wzbogacana i aktualizowana, aby turyści mieli dostęp do jak największej puli produktów. Oferta Seeplaces.com obejmuje również wszystkie najważniejsze resorty, do których docierają touroperatorzy z Polski. Wycieczki i atrakcje można rezerwować do każdego pakietu dowolnego biura podróży.

– Stworzyliśmy tę platformę, aby spełnić oczekiwania klientów, którzy poszukują wygodnych rozwiązań i oczekują kompleksowej obsługi na wakacjach – – mówi Arkadiusz Olchawa, członek zarządu w Seeplaces.com, cytowany w komunikacie Itaki. – Dzięki Seeplaces.com mogą zwiedzić wyjątkowe miejsca w aż 42 krajach. Ta liczba będzie też stale się powiększać – dodaje.

Agenci turystyczni mogą zyskać na proponowaniu klientom produktów z platformy do 10 procent wartości sprzedanej usługi – im większa sprzedaż, tym wyższa prowizja. Prowizja nie zależy jednak od terminu i miejsca wykonania usługi. Chociaż touroperator nie wyklucza, że w przyszłości może różnicować ją w zależności typu produktu.

W systemie dostępne są zawsze dwa kolejne sezony turystyczne, imprezę można więc kupić nawet rok przed wyjazdem.