Dlatego to biuro podróży specjalizujące się w Grecji oferuje już wyjazdy na wakacje 2021. W ofercie ma hotele na Krecie, Półwyspie Chalcydyckim (Chalkidiki), Riwierze Olimpu na na Tassos z wylotem z Warszawy i z Katowic. W sumie 81 obiektów, spośród których 12 należy do sieci Bomo Hotels, zarządzanej przez grecką spółkę matkę polskiego biura o tej samej nazwie Mouzenidis.

Organizator planuje systematycznie dodawać do oferty kolejne obiekty, a także kierunki i lotniska wylotowe.

Jak zapewnia w komunikacie touroperator, w promocji nazywanej First Greece ma zniżki do 45 procent. Wszystkie rezerwacje są też objęte bezpłatną gwarancją, w ramach której klienci mogą do 30 dni przed planowanym wylotem zmienić lotnisko wylotu, kierunek, hotel, rodzaj pokoju, rodzaj wyżywienia, a nawet termin wyjazdu. Mogą też zmienić uczestnika imprezy, nawet na 14 dni przed jej poczatkiem. Klienci otrzymują także bezpłatnie gwarancje najniższej ceny i niezmienności ceny. Promocja w tym wymiarze wydaniu ma obowiązywać do 1 września 2020 roku.

– Dodatkowo dla klientów wybierających hotele cztero- i pięciogwiazdkowe przygotowaliśmy bezpłatny serwis VIP o wartości 150 złotych – mówi cytowany w komunikacie dyrektor marketingu Beniamin Vafidis. – To oznacza, że na lotnisku w Salonikach i w Heraklionie będą mogli przejść bez czekania w kolejce odprawę w asyście pracownika Mouzenidis Travel i poczekać na samolot w business lounge’u.