W sezonie Lato 2021 Sun&Fun oferuje wakacje na Krecie (region Chanii), Kos i Rodos. Nowością jest w tym zestawie Samos. Do wszystkich miejsc touroperator zamierza latać bezpośrednio czarterami z Katowic z innymi organizatorami. Jedynie na Samos wynajął samodzielnie od LOT-u boeinga ze 180 miejscami dla pasażerów. Pierwszy lot na wyspę planuje 4 czerwca.

– Jestem przekonany, że Samos będzie naszym atutem, zwróci uwagę klientów – mówi dyrektor generalny Sun & Fun Holidays Semir Hamouda. – Polacy szukają nowości, a wyjątkowe walory wypoczynkowe wyspy plasują ją wśród najpiękniejszych miejsc na wakacje w Europie. Co istotne, dzięki wielu hotelom oferowanym na wyłączność, w tym przede wszystkim Blue Style Resort, który jest naszym własnym obiektem, możemy zagwarantować na Samos bardzo atrakcyjne ceny.

CZYTAJ TEŻ: Lato z Sun & Funem w e-katalogu

Sun & Fun Holidays oferuje na Samos wypoczynek w 18 hotelach położonych w różnych częściach wyspy. Są to obiekty o standardzie od dwóch do pięciu gwiazdek w najpopularniejszych miejscowościach: Vatsalakia, Kampos, Kokkari, Pythagorion, Karlovassi, a także w stolicy, mieście Samos.

W tym ostatnim znajduje się czterogwiazdkowy hotel Blue Style Resort, pierwszy własny, ukończony w zeszłym roku, obiekt czeskiego touroperatora Blue Style (właściciela marki Sun & Fun Holidays).

""

Blue Style Resort to hotel czterogwiazdkowy. Fot. materiały prasowe

turystyka.rp.pl

Zgodnie z opisem biura prasowego organizatora, hotel Blue Style Resort 4* leży blisko plaży i zarazem blisko centrum miasta Samos. To hotel klubowy, w którym biuro zapewnia polskojęzyczne animacje pod marką Croco Club dla dzieci i Blue Club dla całej rodziny. „Wizytówką [hotelu] jest też serwowana w formule all inclusive lub dwóch posiłków dziennie kuchnia” – czytamy w komunikacie. Obok pokojów standardowych obiekt ma też pokoje z dostępem do osobnego basenu.

ZOBACZ TEŻ: Sun & Fun zapłaci za testy turystów wracających z Egiptu

Samos to niewielka wyspa, leżąca na Morzu Egejskim, zaledwie 70 km od wybrzeża Turcji. „Ma w sobie wszystko co niezbędne do relaksujących wakacji: piękne plaże nad krystalicznym morzem, malownicze góry, komfortowe hotele, a nawet własne, znane wino. Choć doskonałe warunki wypoczynkowe przyciągają tu coraz więcej turystów, zdołała zachować naturalny urok” – zapewnia biuro podróży.