Większe sklepy i bogatszy wybór dań na lotnisku w Modlinie

Na lotnisku w Modlinie otworzyły się dziś rozbudowane sklepy Aelia Duty Free i Relay, a także punkt gastronomiczny 1Minute Smacznego! i dwie kawiarnie So Coffee w nowej odsłonie.

Publikacja: 28.06.2023 16:43

Większe sklepy i bogatszy wybór dań na lotnisku w Modlinie

Foto: Adrian Parchimowicz

Po kompleksowej przebudowie powierzchni handlowych i gastronomicznych, rozpoczętej w maju zeszłego roku, w Mazowieckim Porcie Lotniczym Warszawa-Modlin pojawiły się kolejne lokale spod szyldu Lagardère Travel Retail - informuje lotnisko w komunikacie.

Na parterze terminalu w strefie zastrzeżonej, za kontrolą bezpieczeństwa, otworzył się prawie dwukrotnie powiększony sklep Aelia Duty Free, którego łączna powierzchnia wynosi teraz 400 metrów kwadratowych.

Adrian Parchimowicz

Rozbudowano także sklep marki Relay, w którym można kupić między innymi rzeczy potrzebne w podróży, prasę i pamiątki.

Adrian Parchimowicz

Czytaj więcej

Lotnisko w Modlinie – w maju wynik, jakiego jeszcze nie było, 331 tysięcy pasażerów

Kawiarnia So Coffee w strefie non Schengen została otwarta już w grudniu 2022 roku, kolejna zaś, na antresoli, w strefie dostępnej dla wszystkich pasażerów po kontroli bezpieczeństwa, w lutym 2023 roku. Oba lokale działają od dziś w nowej odsłonie wizualnej. We wnętrzach dominują zieleń i naturalne materiały, a w menu oprócz kawy można znaleźć więcej wytrawnych i słonych przekąsek.

Adrian Parchimowicz

Obok kawiarni So Coffee na antresoli działa natomiast punkt gastronomiczny 1Minute Smacznego! wzorowany na food trucku, z położoną centralnie otwartą kuchnią, w której na oczach klientów przygotowywane są szybkie posiłki, takie jak pizza, kanapki, frytki, hot-dogi. Poza jedzeniem szykowanym na miejscu pasażerowie mogą też kupić gotowe produkty typu „grab-and-go” i kawę.

Adrian Parchimowicz

Firma Lagardère Travel Retail przejęła również prowadzenie punktu Best Fly Bar na antresoli terminala w strefie zastrzeżonej. Pod skrzydłami nowego operatora zyskał on między innymi nowe wyposażenie, nowoczesne ekrany LED z wyświetlanym menu i nowe dania. W lokalu podawane są teraz również śniadania, a w menu obiadowym obok pizzy pojawiła lasagne w wariancie mięsnym i wegetariańskim oraz zupa pomidorowa.

Lotniska
Kraków zyska więcej lotów do Stambułu
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Lotniska
Na lotnisku w Poznaniu stanął paczkomat. „Dbamy o przedmioty nieloty”
Lotniska
Letnie połączenia lotnicze z Gdańska – 70 kierunków w 23 krajach
Lotniska
Lato na lotnisku we Wrocławiu – nowe trasy prowadzą na północ i południe
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Lotniska
Pięć nowości w letnim rozkładzie lotów z Katowic. W sumie 106 kierunków