Łódzki andel’s hotelem z pomysłem 10-lecia

materiały prasowe

Nagrodę specjalną, wyłanianą spośród zwycięzców poprzednich 10 edycji konkursu na „Hotel z pomysłem”, otrzymał andel’s by Vienna House Łódź

W konkursie „Hotel z pomysłem”, organizowanym przez miesięcznik „Hotelarz”, biorą udział hotele, które reprezentują interesujące rozwiązania architektoniczne, ciekawe pomysły użytkowe dla swoich klientów, są zlokalizowane w wyjątkowych miejscach albo wyróżniają się spośród konkurencji innymi cechami. W tym roku, w ramach podsumowania poprzednich edycji, wręczona została nagroda specjalna – „Hotel z pomysłem 10-lecia”. Jej laureatem został andel’s by Vienna House Łódź, należący do austriackiej grupy Vienna House. Obiekt został wybrany przez grono architektów, projektantów wnętrz, doradców hotelarskich i znanych w branży ekspertów. Poza nagrodą główną, hotel zajął również pierwsze miejsce wśród hoteli sieciowych. Nagrodę odebrała Katarzyna Niezgoda, dyrektor w Vienna House Poland.

– To ogromne wyróżnienie – komentuje, cytowana w komunikacie prasowym, Anna Olszyńska, dyrektor generalna andel’s by Vienna House Łódź. – Nasz hotel został laureatem w konkursie „Hotel z Pomysłem” w 2009 roku. Nagroda przyznana ponownie po 8 latach jest dowodem na to, że pomimo upływu lat obiekt pozostaje unikalnym miejscem, wyjątkowym hotelem na mapie Polski, a co najważniejsze – ponadczasowym pod kątem architektury i wystroju – dodaje.

Nagrody rozdano podczas pierwszej edycji konferencji „Hotel Investment Trends Poland & CEE 2017”, która odbyła się 17 maja 2017 roku.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wyjazd z biurem podróży? Nie, dziękuję

„Więzienie”, „przedszkole dla dorosłych”, „masowe ekspedycje” – tak wakacje zorganizowane przez biura podróży postrzegają ...

Sindbad z logo Eurolines

Dwie firmy autokarowe Sindbad z Opola i Transdev Eurolines z Nanterre we Francji podpisały ...

FTI szkoli młodych agentów

Niemiecki touroperator FTI organizuje w jeden z lipcowych weekendów szkolenie tylko dla młodych agentów. ...

Ryanair ogłasza 27 nowych tras z Polski

Irlandzki przewoźnik ogłosił dziś rozkład lotów na przyszłe lato i zapowiedział umieszczenie 11 dodatkowych ...

Nocne kursy znad Morskiego Oka dla nieodpowiedzialnych

Po świętach kursy wozów konnych z Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka będą wydłużone – ...

Kolejna spółka Thomasa Cooka sprzedana

GfR, spółka niemieckiego Thomasa Cooka, zajmująca się telefoniczną obsługą klientów biur podróży, trafiła do ...