Anna Bęben w zespole Artery Hotels

materiały prasowe

Do zespołu krakowskiej grupy Artery Hotels dołączyła Anna Bęben. Objęła stanowisko specjalisty ds. rezerwacji grupowych i korporacyjnych

Anna Bęben zdobywała doświadczenie, zarządzając rezerwacjami grupowymi w krakowskich hotelach i hostelach. Pełniła m.in. funkcję menedżera ds. grup w Good Bye Lenin Hostels. W Artery Hotels – na nowo utworzonym stanowisku – odpowiedzialna będzie za rezerwacje grupowe i korporacyjne, w tym za kontakt z klientami i tworzenie specjalnych ofert.

– W ofercie naszych aparthoteli i apartamentów znajdują się pokoje zróżnicowane pod względem rozmiaru oraz standardu, dzięki czemu możemy lepiej dostosować ofertę do wymagań oraz możliwości finansowych gości – zapewnia, cytowany w komunikacie prasowym, Mateusz Stępień, menedżer grupy Artery Hotels. – Lokalizacja naszych obiektów, położonych w pobliżu największych krakowskich atrakcji turystycznych i w niewielkiej odległości od siebie daje nam elastyczność dla rezerwacji grupowych. W jednym aparthotelu możemy równocześnie ugościć nawet ponad 100 osób – dodaje.

Artery Hotels otwiera się mocniej nie tylko na turystów grupowych, ale również biznesowych. – Kraków to dynamicznie rozwijający się ośrodek konferencyjny i biznesowy. Doskonale rozumiemy, iż klienci korporacyjni to zupełnie inny typ gości. Jesteśmy przekonani, iż osoba odpowiedzialna za rezerwacje korporacyjne zagwarantuje szybką i komfortową obsługę oraz pozwoli lepiej dopasować elementy naszej oferty do wymagań turystów biznesowych – mówi Mateusz Stępień.

Artery Hotels to grupa hotelowa zrzeszająca aparthotele i apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Należą do niej: Zulian Aparhotel, Yarden Aparhotel, Daniel Griffin Aparthotel, Atelier Aparthotel i Abella Suits and Apartments.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Intercity uruchamia wakacyjne pociągi

Ponad 400 dodatkowych codziennych pociągów kursujących po Polsce i Europie uruchomi na lato PKP ...

10-minutowe lekcje dla agentów turystycznych

Niemiecka sieć agentów turystycznych TVG stworzyła dla swoich członków platformę internetową, na której pokazuje ...

Śmiertelne ofiary osuwisk na Bali

Co najmniej 12 osób, w tym troje dzieci, zginęło w wyniku osunięć ziemi na ...

Pracuj w PLL LOT, nie tylko jako pilot

W liniach lotniczych karierę mogą zrobić nie tylko piloci czy stewardesy. LOT nieustanie szuka ...

Hotelarstwo w światłach Hollywoodu

Seria gorących jak oskarowe hity prezentacji doświadczonych hotelarzy wypełniła ostatni dzień Meetings Week Poland ...

Wracają objazdówki po Egipcie

Turystyka wypoczynkowa w Egipcie na dobre powróciła do sprzedaży, ale wycieczki objazdowe odradzają się ...