Dwa obiekty Holdingu Hotelowego mają pierwszych dyrektorów

Materiały prasowe

Hotelem Moxy Poznań Airport pokieruje Maja Bujnowska, a Holidayem Inn Express w Jasionce – Wojciech Dobrowolski. Oba obiekty, należące do Polskiego Holdingu Hotelowego, przyjmą pierwszych gości jeszcze w tym roku

Maja Bujnowska pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała między innymi w hotelach Mat’s i Ilonn w Poznaniu – podaje Polski Holding Hotelowy w komunikacie. W latach 2012-2013 pracowała jako przedstawicielka firmy Bulgari w Lyonie, zajmując się promocją produktów tej marki. Od 2014 do 2018 roku była menedżerem recepcji w paryskim hotelu ibis Styles Paris Maine Montparnasse. W lutym ubiegłego roku została dyrektorem hotelu Arty Paris Porte de Versailles w Paryżu i zajmowała to stanowisko do października.

Hotel Moxy Poznań Airport, którego stery właśnie objęła, powstaje przy lotnisku Poznań-Ławica i jest drugim obiektem Polskiego Holdingu Hotelowego marki Moxy, po Moxy Katowice Airport, otwartym we wrześniu ubiegłego roku. Poznański Moxy będzie miał ponad 5,3 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni, 120 pokojów, klub fitness, zaplecze gastronomiczne i konferencyjne oraz parking na 89 miejsc.

Zobacz: „Moxy – 120 pokojów w półtora roku”.

Wojciech Dobrowolski swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w Dworze Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa, gdzie w latach 2009-2011 kierował działem sprzedaży i marketingu. W latach 2011-2012 był kierownikiem sprzedaży w hotelu Wellness & Spa Nowy Dwór w Świlczy koło Rzeszowa, od 2012 do 2014 roku – kierownikiem gastronomii w Hiltonie Garden Inn w Rzeszowie, a od 2015 do 2019 roku – kierownikiem marketingu w hotelu Sokół Wellness & Spa w Łańcucie. Od 2010 roku współpracuje z Katedrą Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadząc zajęcia z organizacji wydarzeń, obsługi gości w gastronomii, hotelarstwa i działalności gospodarczej w turystyce.

Budowa hotelu Holiday Inn Express, na którego czele stanął, ruszyła w połowie zeszłego koło Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 120-pokojowy obiekt o powierzchni 4 tysięcy metrów kwadratowych ma służyć przede wszystkim pasażerom, załogom, pracownikom lotniska, klientom pobliskiego centrum wystawienniczo-kongresowego G2A Arena oraz klientom i pracownikom firm ulokowanych w pobliżu lotniska.

Czytaj też: „Holiday Inn Express w Jasionce w kolorach morza i wiosny”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Hiszpańscy hotelarze nie będą obniżać cen

Na zimę hotelarze z Wysp Kanaryjskich obniżają ceny, żeby pozyskać klientów i złagodzić skutki ...

Czy linie lotnicze powinny płacić kary za zbyt tanie bilety?

Niemiecka partia CSU chce, aby przewoźnicy lotniczy płacili kary za sprzedaż biletów w zbyt ...

ENIT wraca do Polski

Narodowa Agencja Turystyki Włoskiej, po kilku latach nieobecności, w 2018 roku ponownie otworzy biuro ...

Turyści dają Warszawie 8,7 punktu na 10

Stare Miasto, Łazienki Królewskie i Pałac Kultury i Nauki – to najczęściej odwiedzane miejsca ...

Hilton: Stop marnowaniu mydła

Sieć hotelowa Hilton chce odzyskiwać 100 procent mydła niewykorzystanego przez gości hotelowych i produkować ...

Węgłowski: Ceny w Polsce do nadrobienia

Dopóki gospodarka będzie się dobrze rozwijać, sektor hotelowy będzie na tym korzystał – mówi ...