Dwa obiekty Holdingu Hotelowego mają pierwszych dyrektorów

Materiały prasowe

Hotelem Moxy Poznań Airport pokieruje Maja Bujnowska, a Holidayem Inn Express w Jasionce – Wojciech Dobrowolski. Oba obiekty, należące do Polskiego Holdingu Hotelowego, przyjmą pierwszych gości jeszcze w tym roku

Maja Bujnowska pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała między innymi w hotelach Mat’s i Ilonn w Poznaniu – podaje Polski Holding Hotelowy w komunikacie. W latach 2012-2013 pracowała jako przedstawicielka firmy Bulgari w Lyonie, zajmując się promocją produktów tej marki. Od 2014 do 2018 roku była menedżerem recepcji w paryskim hotelu ibis Styles Paris Maine Montparnasse. W lutym ubiegłego roku została dyrektorem hotelu Arty Paris Porte de Versailles w Paryżu i zajmowała to stanowisko do października.

Hotel Moxy Poznań Airport, którego stery właśnie objęła, powstaje przy lotnisku Poznań-Ławica i jest drugim obiektem Polskiego Holdingu Hotelowego marki Moxy, po Moxy Katowice Airport, otwartym we wrześniu ubiegłego roku. Poznański Moxy będzie miał ponad 5,3 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni, 120 pokojów, klub fitness, zaplecze gastronomiczne i konferencyjne oraz parking na 89 miejsc.

Zobacz: „Moxy – 120 pokojów w półtora roku”.

Wojciech Dobrowolski swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w Dworze Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa, gdzie w latach 2009-2011 kierował działem sprzedaży i marketingu. W latach 2011-2012 był kierownikiem sprzedaży w hotelu Wellness & Spa Nowy Dwór w Świlczy koło Rzeszowa, od 2012 do 2014 roku – kierownikiem gastronomii w Hiltonie Garden Inn w Rzeszowie, a od 2015 do 2019 roku – kierownikiem marketingu w hotelu Sokół Wellness & Spa w Łańcucie. Od 2010 roku współpracuje z Katedrą Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadząc zajęcia z organizacji wydarzeń, obsługi gości w gastronomii, hotelarstwa i działalności gospodarczej w turystyce.

Budowa hotelu Holiday Inn Express, na którego czele stanął, ruszyła w połowie zeszłego koło Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 120-pokojowy obiekt o powierzchni 4 tysięcy metrów kwadratowych ma służyć przede wszystkim pasażerom, załogom, pracownikom lotniska, klientom pobliskiego centrum wystawienniczo-kongresowego G2A Arena oraz klientom i pracownikom firm ulokowanych w pobliżu lotniska.

Czytaj też: „Holiday Inn Express w Jasionce w kolorach morza i wiosny”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kontrolerzy lotów w Brukseli strajkują

Kontrolerzy lotów z lotniska w Brukseli zorganizowali dziś niezapowiadany strajk. To oznacza odwołanie i ...

W Polsce ruch lotniczy rośnie prawie najszybciej na świecie

W tym roku liczba pasażerów na polskich lotniskach wzrośnie w stosunku do zeszłego roku ...

Nowi przewoźnicy czarterowi w Niemczech

W ostatnim czasie w Niemczech splajtowało kilka linii lotniczych. Niedługo na rynku mają pojawić ...

Światowa Rada Podróży i Turystyki: Turyści, śnijcie o podróżach

Choć podróżowanie jest teraz niemożliwe, to nadal można marzyć i snuć plany – przekonuje ...

Gdańsk: Awaryjne lądowanie samolotu SAS

Na lotnisku w Gdańsku awaryjnie lądował samolot linii SAS. Musiał zawrócić zaraz po starcie ...

Hotele i restauracje zastosują kasy online później

Ministerstwo Finansów pracuje nad rozporządzeniem, które odroczy termin używania kas fiskalnych online dla branż ...