Ibis na Roztoczu jak leśniczówka z kominkiem

Fot. materiały prasowe

Inspiracją dla twórców wystroju nowo otwartego ibisa Styles w Tomaszowie Lubelskim były Puszcza Solska i Roztocze.

Nowo otwarty ibis Styles Tomaszów Lubelski stoi w samym centrum miasta, ma 50 pokojów – informuje w komunikacie Accor. Są tu też „autorska restauracja”, kącik dla dzieci w formie gry miejskiej pozwalającej poznać miejscowe atrakcje i 46 miejsc parkingowych.

– Nasz hotel łączy w sobie unikalne walory. Panuje w nim atmosfera zachęcająca do relaksu, a jednocześnie znajduje się on w miejscu, które sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu – mówi dyrektor Przemysław Konieczyński, cytowany w komunikacie. – Jestem przekonany, że będzie odpowiedni zarówno dla gości przyjeżdżających w interesach, jak i turystów – dodaje.

CZYTAJ TEŻ: Nowy ibis Styles w Krakowie zrelaksuje gości

Inspiracją dla twórców wystroju były pobliskie Roztocze i Puszcza Solska. Lobby zostało zaprojektowane na podobieństwo leśniczówki. Można tam usiąść przy kominku na kanapie lub w fotelu i „zagłębić się w ulubionej lekturze” (dostępny jest regał z książkami). Miłośnicy zwiedzania znajdą także mapę z zabytkami, do których warto zajrzeć podczas pobytu.

Fot. materiały prasowe

We wnętrzach przeważają naturalne kolory, między innymi zieleń, błękit i brąz, przy czym każde piętro ma dominującą barwę nawiązującą do pór roku, oraz elementy małej architektury przywodzące na myśl las, na przykład stoliki kawowe z pni drzew czy lampy w kształcie szyszek. W sali jadalnej ogromny stół z drewna zachęca do wspólnych posiłków. Drewniane detale i wykończenia charakteryzują także bar. Motywem dekoracyjnym na wykładzinie w korytarzach jest potok. Na podłodze w pokojach można dostrzec cienie gałęzi, a na poduszkach wzór przypominający miodnik. Całości dopełniają nastrojowe zdjęcia Tomaszowa Lubelskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Ibis styles w Nowym Targu przyjął pierwszych gości

Ekonomiczna marka ibis Styles należy do grupy hotelowej Accor, jej wyróżnikiem jest „kreatywność i zabawny design”, a ostatnio także udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Działa pod nią ponad 470 hoteli z 48 tysiącami pokojów w 48 krajach (dane z czerwca 2018 roku).

Fot. materiały prasowe

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Milczarski: Nie szukamy inwestorów lecz partnerów

Polskie Linie Lotnicze LOT strategicznie są zainteresowane współpracą z interesującymi partnerami rynku lotniczego – ...

Millennium Travel z Legnicy niewypłacalne

Biuro podróży Millennium Travel International z Legnicy złożyło oświadczenie o niewypłacalności. Nie może opłacić ...

Lotnicze strajki utrudnią powroty ze świąt

Załogi Ryanaira i Air France dotrzymały słowa – z powodu ich strajków obydwie linie ...

Hotelarze: Mamy dość, robimy protest na granicy

Zachodniopomorscy hotelarze wystosowali do premiera apel o umożliwienie im działalności w pełnym wymiarze i ...

Angela Gerekou prezesem greckiej organizacji turystycznej

Minister turystyki Grecji Haris Theoharis powołał dziś na stanowisko prezesa Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej ...

Studenci Erasmusa nagrodzeni za promowanie Polski

Konkurs Erasmus Poland Travel zorganizowała na Instagramie Polska Organizacja Turystyczna w ramach projektu „Discover ...