VisitOman.om to internetowa platforma do rezerwowania podróży przez partnerów handlowych Sułtanatu Omanu. Jak informuje organizacja odpowiedzialna z promowanie turystyki w Omanie Visit Oman, wyposażono ją w system rezerwacji.

Czytaj więcej

Prawie milion gości w Ras al-Chajmie. Z zagranicy najwięcej Rosjan i Kazachów

„VisitOman.om jest pierwszą w kraju autoryzowaną zintegrowaną platformą cyfrową przygotowaną specjalnie do obsługi międzynarodowej branży turystycznej. Nowoczesny system cyfrowy oferuje partnerom z sektora biznesowego (B2B) innowacyjne rozwiązanie w zakresie turystyki przyjazdowej, ułatwiając planowanie, rezerwowanie i tworzenie pakietów, które pozwolą zaprezentować światu pełen potencjał Omanu” - czytamy w komunikacie.

- Naszym celem jest ustanowienie jednolitych standardów w zakresie planowania tras, oferty turystycznej, cen, jasnych zasad i warunków oraz precyzyjnie zdefiniowanych umów dotyczących obsługi klienta – wyjaśnia cytowany w komunikacie dyrektor Visit Oman Shabib Al Maamari. - Platforma inspiruje partnerów, dzięki czemu liczymy na ożywienie turystyki w Omanie i wspieranie jego pozycji na światowych rynkach podróży zgodnie z narodową strategią turystyki Omanu do roku 2040.

Oparta na zaawansowanej technologii cyfrowej platforma ma jednoczyć wszystkich dostawców usług turystycznych w Omanie i ułatwiać im kontakt z partnerami z całego świata, gwarantując natychmiastowe potwierdzenia wszystkich rezerwacji i pomagając w stworzeniu planu podróży od wejścia gości na pokład samolotu do Omanu do wyjazdu.

„Zespół VisitOman.om odwiedza operatorów i dostawców usług w całym kraju, aby móc polecić klientom wyjątkowe atrakcje. Niezależnie od tego, czy będzie to tradycyjna lekcja gotowania na odległej górze, niestandardowa wycieczka czy wyjątkowe wrażenia, portal oferuje użytkownikom elastyczność w dostępie do pakietów lub dopiero możliwość stworzenia własnego programu podróży życia dla ich klientów. W związku z rozwojem sektora organizacji konferencji i imprez motywacyjnych Omańskie Centrum Kongresowe i Wystawiennicze także zostało zintegrowane z platformą, łącząc partnerów ze strategicznymi i międzynarodowymi organizatorami takich wydarzeń”.

Visit Oman zapewnia, że każdy usługodawca wymieniony na platformie poddawany jest rygorystycznej weryfikacji jakości. Użytkownicy mogą być pewni, że oferowane loty, noclegi, transport, atrakcje turystyczne i restauracje spełniają najwyższe standardy.

„Portal VisitOman.om jest dla branży turystycznej bramą do nieograniczonych możliwości. (…) Będąc cyfrową wizytówką Sułtanatu Omanu, VisitOman.om usprawni handel między biurami podróży i dostawcami dzięki bezproblemowemu procesowi rezerwacji”.