Oman: Planowanie podróży do naszego kraju nigdy nie było tak łatwe jak teraz

Oman uruchomił cyfrową platformę do obsługi turystyki B2B. Dzięki niemu można łatwo zaplanować podróż i dobrac do niej wszystkie usługi, a ich rezerwowanie jest natychmiast potwierdzone – informuje Visit Oman.

Publikacja: 10.03.2022 09:56

Oman: Planowanie podróży do naszego kraju nigdy nie było tak łatwe jak teraz

Foto: Igor Frydrykiewicz

VisitOman.om to internetowa platforma do rezerwowania podróży przez partnerów handlowych Sułtanatu Omanu. Jak informuje organizacja odpowiedzialna z promowanie turystyki w Omanie Visit Oman, wyposażono ją w system rezerwacji.

Czytaj więcej

Prawie milion gości w Ras al-Chajmie. Z zagranicy najwięcej Rosjan i Kazachów

„VisitOman.om jest pierwszą w kraju autoryzowaną zintegrowaną platformą cyfrową przygotowaną specjalnie do obsługi międzynarodowej branży turystycznej. Nowoczesny system cyfrowy oferuje partnerom z sektora biznesowego (B2B) innowacyjne rozwiązanie w zakresie turystyki przyjazdowej, ułatwiając planowanie, rezerwowanie i tworzenie pakietów, które pozwolą zaprezentować światu pełen potencjał Omanu” - czytamy w komunikacie.

- Naszym celem jest ustanowienie jednolitych standardów w zakresie planowania tras, oferty turystycznej, cen, jasnych zasad i warunków oraz precyzyjnie zdefiniowanych umów dotyczących obsługi klienta – wyjaśnia cytowany w komunikacie dyrektor Visit Oman Shabib Al Maamari. - Platforma inspiruje partnerów, dzięki czemu liczymy na ożywienie turystyki w Omanie i wspieranie jego pozycji na światowych rynkach podróży zgodnie z narodową strategią turystyki Omanu do roku 2040.

Oparta na zaawansowanej technologii cyfrowej platforma ma jednoczyć wszystkich dostawców usług turystycznych w Omanie i ułatwiać im kontakt z partnerami z całego świata, gwarantując natychmiastowe potwierdzenia wszystkich rezerwacji i pomagając w stworzeniu planu podróży od wejścia gości na pokład samolotu do Omanu do wyjazdu.

„Zespół VisitOman.om odwiedza operatorów i dostawców usług w całym kraju, aby móc polecić klientom wyjątkowe atrakcje. Niezależnie od tego, czy będzie to tradycyjna lekcja gotowania na odległej górze, niestandardowa wycieczka czy wyjątkowe wrażenia, portal oferuje użytkownikom elastyczność w dostępie do pakietów lub dopiero możliwość stworzenia własnego programu podróży życia dla ich klientów. W związku z rozwojem sektora organizacji konferencji i imprez motywacyjnych Omańskie Centrum Kongresowe i Wystawiennicze także zostało zintegrowane z platformą, łącząc partnerów ze strategicznymi i międzynarodowymi organizatorami takich wydarzeń”.

Visit Oman zapewnia, że każdy usługodawca wymieniony na platformie poddawany jest rygorystycznej weryfikacji jakości. Użytkownicy mogą być pewni, że oferowane loty, noclegi, transport, atrakcje turystyczne i restauracje spełniają najwyższe standardy.

„Portal VisitOman.om jest dla branży turystycznej bramą do nieograniczonych możliwości. (…) Będąc cyfrową wizytówką Sułtanatu Omanu, VisitOman.om usprawni handel między biurami podróży i dostawcami dzięki bezproblemowemu procesowi rezerwacji”.

Nowe Trendy
Minister od turystyki, Piotr Borys, nie zostanie prezydentem
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Nowe Trendy
Bruksela sprawdza, czy Google nie łamie prawa, pokazując oferty lotów
Nowe Trendy
Jaki wpływ na gospodarkę ma branża spotkań i wydarzeń? „Wyniki są imponujące”
Nowe Trendy
Grecka wyspa będzie neutralna klimatycznie. Zainwestuje w nią gigant turystyczny
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Nowe Trendy
Ukraina planuje turystykę po wojnie. Na razie pokazuje odwagę swoich obywateli