„Jak polecę na Zanzibar, to zostawię męża w domu, dosyć się napodróżował, a tam sprzątać nie ma komu. Niech się raz odwrócą role, ja w samolot, on do garów, czas poleżeć gdzieś na plaży, posmakować tych kalmarów. Przypraw różnych poczuć wonie, z których piękna wyspa słynie, pachnie mango, ananasem, nieraz piszą o cytrynie (…)”.

„Jak polecę na Zanzibar, to zostawię swój minibar. Wszystkie troski, smutki, strachy schowam do pancernej szafy. Będę latać za małpami, pływać razem z delfinami. Pić kokosy z goździkami, zajadając bananami. A to wszystko niech się stanie na „Pole Pole” zawołanie”.

„Jak polecę na Zanzibar, to obawiam się, że już z niego nie wrócę. Będziecie musieli radzić sobie beze mnie”.

To tylko niektóre z licznych wpisów internautów, które pojawiły się pod postem z informacją o konkursie, opublikowanym na facebookowym profilu „ITTF Warsaw - Międzynarodowe Targi Turystyczne”.

Czytaj więcej

ITTF Warsaw - startują pierwsze po pandemii targi turystyczne w stolicy

Zadaniem konkursowym jest właśnie zamieszczenie tam komentarza będącego rozwinięciem zdania „Jak polecę na Zanzibar, to…”. Autor najlepszego wpisu wygra voucher na wycieczkę na Zanzibar o wartości 18 tysięcy złotych, ufundowany przez biuro podróży Itaka. Zwycięzcę wyłoni komisja konkursowa, która oceni komentarze pod kątem „dopasowania do tematyki konkursu, kreatywności, oryginalności, ciekawego doboru słów, oryginalnego podejścia do zadania”. Komentarz musi być też autorskim dziełem uczestnika.

Konkurs potrwa do 18 marca, zwycięzca zostanie ogłoszony następnego dnia na Facebooku.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora targów ITTF Warsaw. Przypomnijmy, że odbędą się one od 16 do 18 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.