Kryształowy Globus jest nagrodą przyznawaną co roku przez Polską Izbę Turystyki i spółkę MT Targi, organizatora TT Warsaw. – Jest wyrazem uznania za wysokie standardy działalności biznesowej, za uczciwość i etykę.  To jedno z najważniejszych wyróżnień w branży turystycznej – mówił podczas uroczystości otwarcia targów prezes PIT Paweł Niewiadomski.

W tym roku kapituła konkursu do ścisłego finału wyłoniła trzy firmy: Aktiv Tours Reisen z Gdańska, polski oddział niemieckiego biura podróży ETI i właśnie Nadwiślańską Agencję Turystyczną z siedzibą w Tychach

Ta ostatnia działa na rynku od 1997 roku i niedawno obchodziła swoje 20-lecie. W ofercie ma 16 obiektów noclegowych, specjalizuje się w pobytach wakacyjnych i prozdrowytnych. W ofercie znajdują się także szkolenia, konferencje, turnusy rehabilitacyjne i rekreacyjne.

NAT jest synonimem aktywnego i zdrowego wypoczynku, cieszy się zaufaniem klientów, a jej profesjonalizm potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Od wielu lat jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i aktywnie działa na rzecz branży turystycznej Śląska.

Nagrodę z rąk prezesa Niewiadomskiego i prezes MT Targi Urszuli Potęgi odebrał wiceprezes NAT Aleksander Wierzba.