Litwini namawiani na „Wakacje w Polsce”

Materiały promocyjne

Instytut Polski w Wilnie i Polska Organizacja Turystyczna będą przez całe lato promować wypoczynek w Polsce. „Wakacje w Polsce” – to tytuł konkursu fotograficznego dla Litwinów

Konkurs ma przedstawić Polskę jako kraj atrakcyjny turystycznie, w którym można ciekawie spędzić weekend lub dłuższy urlop. Warunkiem udziału w nim jest przesłanie fotografii zrobionych w Polsce podczas wakacji wraz z opisem, gdzie zostały wykonane. Zostaną one we wrześniu opublikowane na Facebook’u Instytutu Polskiego i poddane ocenie internautów.

Andrzej Kierulis z Instytutu Polskiego w Wilnie wyjaśnia, że formuła kampanii reklamujących Polskę na billboardach nieco się wyczerpała. Stąd pomysł, aby spróbować dotrzeć do turystów, przede wszystkim młodzieży, w inny sposób. – Chcieliśmy zaproponować coś nowego młodzieży, która korzysta z mediów społecznościowych. Uznaliśmy, że wypróbujemy taki sposób, który jest dzisiaj modny i wygodny – mówi Kierulis.

Nagrodą jest weekend w Gdańsku dla dwóch osób. Pojedzie tam autor zdjęć, które po opublikowaniu na Facebooku po 10 września dostanie najwięcej polubień. Organizatorzy przewidzieli też nagrody za drugie i trzecie miejsce. Laureat konkursu „Wakacje w Polsce” będzie wyłoniony 21 września.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rainbow odnawia Travelkę, odświeża wycieczki i odkrywa Amerykę Południową

Nowy czytelniejszy i wygodniejszy system rezerwacyjny, udostępnienie autokarowych wycieczek objazdowych w nowych miastach i ...

W piątek wiele lotów do Włoch odwołanych

We Włoszech jutro odbędzie się strajk kontrolerów lotu, który spowoduje poważne zakłócenia w ruchu ...

Więcej pasażerów na lotniskach w Grecji

25,5 miliona pasażerów obsłużyły greckie lotniska w pierwszej połowie tego roku – podaje grecki ...

TUI Deutschland zaostrza kary za rezygnację z wylotu

Z 25 do 40 procent wzrosną w niemieckim TUI koszty rezygnacji z wyjazdów lotniczych. ...

Tajlandia – wypadek autokaru w prowincji Nakhon

W wypadku autobusu w Tajlandii zginęło 18 osób, a 32 zostały ranne Na drodze ...

POT sięga po Singapurczyków

Chętnie zobaczą stare miasto i średniowieczny zamek, zachwycą się przyrodą i spróbują pierogów, ale ...