POT zatrudniła nowych specjalistów od internetu

Facebook

Departament e-informacji Polskiej Organizacji Turystycznej został powiększony o dwóch pracowników. Arkadiusz Osipiuk będzie pełnił funkcję wicedyrektora, natomiast Magdalena Żelazowska zajmie się m.in. zarządzaniem mediami społecznościowymi

Arkadiusz Osipiuk, nowy wicedyrektor departamentu e-informacji, to menadżer z doświadczeniem w marketingu internetowym. Przed przyjściem do POT przez wiele lat był związany z Orange Polska SA, gdzie ostatnio kierował projektem, który miał na celu wprowadzenie i optymalne wykorzystanie Google Analytics 360. Wcześniej kierował komórką analityczną wspierającą kampanie sprzedażowe. Osipiuk w Polskiej Organizacji Turystycznej będzie się zajmował nadzorowaniem działań związanych z pozycjonowaniem i analityką, kampaniami internetowymi i systemem zarządzania relacjami z klientami POT.

W departamencie e-informacji pracę rozpoczęła także Magdalena Żelazowska. Doświadczenie zawodowe w marketingu i public relations zdobywała m.in. w Bauer Media Group i Grupie Interia.pl. Ostatnio zarządzała działem marketingu w wydawnictwie HarperCollins Polska. Magdalena Żelazowska jest również blogerem podróżniczym oraz autorką artykułów w magazynie „Poznaj Świat” i w portalu Wirtualna Polska. W Polskiej Organizacji Turystycznej, jako starszy specjalista, będzie odpowiedzialna za zarządzanie mediami społecznościowymi, przeprowadzanie kampanii internetowych i za projekty z blogerami i vlogerami.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Sześć lat Emirates w Polsce

W lutym mija sześć lat od uruchomienia przez linie lotnicze Emirates połączenia z Dubaju ...

W biurach podróży leży za dużo ofert

Nawet o 30 procent za dużo miejsc w samolotach może być w tym sezonie ...

„Greckie śniadanie” posmakowało Europejczykom

„Greckie śniadanie” – przedsięwzięcie Greckiej Izby Hotelarskiej – zostało nagrodzone przez Komisję Europejską w ...

Egipt nie przestanie dopłacać do czarterów

Program dopłat do lotów czarterowych realizowany przez egipski rząd kończy się 31 października. Już ...

Tunezja liczy na 8 milionów turystów

Nawet 8 milionów turystów może w tym roku odwiedzić Tunezję – szacuje minister Salma ...

Wizz Air do Frankfurtu, Transavia z Monachium

Węgierska tania linia Wizz Air podała, że będzie korzystać z lotniska we Frankfurcie a ...