Polska nagrodzona za promocję turystyczną w Rosji

Polska Organizacja Turystyczna

Podczas kończących się dzisiaj międzynarodowych targów turystycznych MITT w Moskwie Polska Organizacja Turystyczna została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia 2018

Nagroda jest przyznawana od początku istnienia targów przez ich brytyjskich organizatorów. W tym roku docenili oni efektywność całorocznych działań promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej na rynku rosyjskim – informuje POT.

– Bardzo się cieszymy z kolejnej nagrody przyznanej Polskiej Organizacji Turystycznej w tym roku. Przypomnę, że w miniony weekend polskie stoisko narodowe zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy wystawca z Europy” podczas największych targów turystycznych na świecie ITB Berlin – mówi cytowany w komunikacie POT Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu odpowiedzialny za turystykę w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

– Podczas tegorocznych targów MITT położyliśmy duży nacisk na promowanie polskich zamków i pałaców, a także turystyki aktywnej. Dodatkowo w ramach naszego stoiska mamy oddzielną część poświęconą turystyce prozdrowotnej – wyjaśnia Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

W Moskwie na stoisku, które POT oddał do dyspozycji podwystawcom, promują się dwa regiony, Lubelszczyzna i Małopolska z Krakowem, a także biura podróży Furnel Travel, Wish to Travel i ALL Poland oraz Bukovina Resort and Spa i Pałac na Wodzie. Ważnym elementem stoiska jest finansowana ze środków Unii Europejskiej część poświęcona turystyce prozdrowotnej – informuje POT.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Qatar Airways dowiozą pasażerów pociągiem

Niemieccy pasażerowie, którzy chcą lecieć Qatarem Airways z Frankfurtu, Monachium lub Berlina, mogą teraz ...

TUI rezerwuje w Enter Airze czartery do 2020 roku

Enter Air i TUI Poland zawarły umowę o współpracy na sezon Lato 2019 – ...

Betlej: Wycieczki są droższe niż przed rokiem, bo zdrożało paliwo

Itaka pobiła swoisty rekord – w zeszłym tygodniu miała najniższe ceny aż w 34 ...

Latem bieszczadzka kolejka częściej na torze

Podczas wakacji Bieszczadzka Kolejka Leśna będzie kursować co najmniej pięć razy dziennie. – Będzie ...

Podróże za rok będą droższe

W przyszłym roku średnia cena biletu lotniczego na świecie będzie o 2,6 procent większa ...

Chińskim turystom trudno dostać się do Polski

W Chinach nastanie moda na Europę Wschodnią, dlatego skupiamy się na tworzeniu nowych produktów ...