Polska nagrodzona za promocję turystyczną w Rosji

Polska Organizacja Turystyczna

Podczas kończących się dzisiaj międzynarodowych targów turystycznych MITT w Moskwie Polska Organizacja Turystyczna została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia 2018

Nagroda jest przyznawana od początku istnienia targów przez ich brytyjskich organizatorów. W tym roku docenili oni efektywność całorocznych działań promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej na rynku rosyjskim – informuje POT.

– Bardzo się cieszymy z kolejnej nagrody przyznanej Polskiej Organizacji Turystycznej w tym roku. Przypomnę, że w miniony weekend polskie stoisko narodowe zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy wystawca z Europy” podczas największych targów turystycznych na świecie ITB Berlin – mówi cytowany w komunikacie POT Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu odpowiedzialny za turystykę w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

– Podczas tegorocznych targów MITT położyliśmy duży nacisk na promowanie polskich zamków i pałaców, a także turystyki aktywnej. Dodatkowo w ramach naszego stoiska mamy oddzielną część poświęconą turystyce prozdrowotnej – wyjaśnia Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

W Moskwie na stoisku, które POT oddał do dyspozycji podwystawcom, promują się dwa regiony, Lubelszczyzna i Małopolska z Krakowem, a także biura podróży Furnel Travel, Wish to Travel i ALL Poland oraz Bukovina Resort and Spa i Pałac na Wodzie. Ważnym elementem stoiska jest finansowana ze środków Unii Europejskiej część poświęcona turystyce prozdrowotnej – informuje POT.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Prawie dwa razy więcej Polaków w Izraelu

Odkąd rząd Izraela zachęca dopłatami linie lotnicze do otwierania połączeń z Tel Awiwem, lawinowo ...

Musement dostępny po polsku

Grupa TUI uruchomiła w internecie polską wersję platformy Musement (ang. Rozrywka). To miejsce, w ...

Krakowski Mercure z folkowymi uniformami

Eleganckie, ale nawiązujące do ludowej kultury Małopolski – takie są nowe uniformy pracownicze w ...

Egipt na wyraźnym plusie

O 37,1 procent wzrosła liczba turystów, którzy odwiedzili Egipt w pierwszym kwartale tego roku, ...

Upadła linia lotnicza Niki. Touroperatorzy mają problem

Grupa Lufthansa wycofała się z planów przejęcia linii lotniczej Niki, spółki córki Air Berlina, ...

Dubrownik chce zakazać restauracji na chodnikach

Chorwackie miasto ma problem – stało się jeszcze popularniejsze po tym jak wystąpiło jako ...