Weekend w hotelu za zdjęcie „Pięknej niepodległej”

Materiały reklamowe

1200 zdjęć zgłoszono do konkursu, którym Polska Organizacja Turystyczna uczciła 100-lecie niepodległości Polski „Piękna nasza niepodległa”

Organizatorzy – oprócz POT również Ministerstwo Sportu i Turystyki i hotelarska spółka państwowa Chopin Airport Development – jako cel postawili sobie „pokazanie pięknej, wolnej i niepodległej Polski za pomocą zdjęć”. A „uczestnicy zabawy – jak czytamy w komunikacie POT – zaprezentowali miejsca, w których czują się szczęśliwi, i w których najchętniej spędzają wolny czas – miejsca, które ich zachwycają”.

W konkursie nagrodzono dziesięciu użytkowników serwisu Instagram. Nagrody ufundowały Chopin Airport Development i Polska Organizacja Turystyczna. Za pierwsze miejsce jest to  weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w Best Western Hotel Jurata i voucher do spa na wybrany zabieg dla dwóch osób. Za drugie – weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel, a za trzecie – weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Courtyard by Marriott. Nagrodami za zajęcie miejsc od czwartego do dziesiątego były noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelach i pensjonatach.

– Zależało nam, żeby Polacy pokazali, za co kochają swój kraj i z czego są najbardziej dumni – komentuje wiceprezes POT Agnieszka Jędrzejczyk. – Odzyskanie niepodległości jest jednym z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju. Dlatego postanowiliśmy, że konkurs będzie organizowany co roku, z okazji obchodów 11 listopada.

Zdjęcia laureatów konkursu można zobaczyć pod adresem: www.instagram.com/p/BqPKAQxFh2l/

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Grecja – setki milionów euro na projekty turystyczne

570 milionów euro – tyle kosztować będą trzy duże inwestycje turystyczne, szykowane w Grecji. ...

TUI z większym obrotem, ale mniejszym zyskiem

18,9 miliarda euro wyniósł obrót Grupy TUI w minionym roku obrotowym. Z powodu uziemienia ...

Ryanair zainteresowany przejęciem Alitalii

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair złożyły niewiążącą ofertę kupienia deficytowego narodowego przewoźnika włoskiego Alitalia ...

Hotel na Teneryfie objęty kwarantanną. Turyści nie mogą się wydostać

Około 1000 turystów zostało uwięzionych w hotelu na Teneryfie w związku z wykryciem koronawirusa ...

Tourasia: Polegamy na agentach turystycznych

Dlaczego Tourasia? Bo jesteśmy specjalistami od Azji, bo mamy najlepsze kontrakty hotelowe, bo mamy ...

LOT: Do Dubrownika cały rok

LOT zdecydował o utrzymaniu połączenia do Dubrownika także w sezonie zimowym. Przewoźnik ma w ...