Podkarpacie obiecuje: Będziesz pod wrażeniem

Kadr z filmu promocyjnego "Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem"

„Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem” – pod tym hasłem województwo podkarpackie rozpoczęło kampanię promującą turystyczne i gospodarcze walory regionu.

Odbiorcami kampanii mają być inwestorzy i turyści. Jej podstawowym celem jest zbudowanie w nich świadomości, że województwo podkarpackie jest atrakcyjnym miejscem do inwestycji, gdzie gospodarka działa w harmonii ze środowiskiem naturalnym i społeczeństwem – wyjaśnia Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w komunikacie. Kolejnym celem jest dotarcie z informacją o atrakcyjności turystycznej regionu do szerszego grona odbiorców.

Kampania ma pokazać region, który, stawiając na czyste, ekologiczne i innowacyjne technologie, staje się najlepszym miejscem do życia, pracy i odpoczynku, a także zachęcić do korzystania z oferty turystycznej, gospodarczej, edukacyjnej i kulturalnej.

CZYTAJ TEŻ: Polskie miasta i regiony walczą o turystów

Materiały promocyjne

Spoty, zrealizowane w duchu „turystyki wrażeń”, ukazują „indywidualny odbiór atrakcji Podkarpacia, przefiltrowany przez emocje i wspomnienia występujących w nich bohaterów”, tworząc „serie unikatowych doświadczeń” – czytamy w komunikacie.

Kampania prowadzona jest w mediach ogólnopolskich (telewizja i radio) oraz w internecie (YouTube, reklamy typu display, artykuły natywne). Komunikaty informujące o niej pojawią się również na nośnikach outdoorowych i w prasie o tematyce turystycznej, biznesowej i lifestylowej. Za jej stworzenie i realizację odpowiada agencja reklamowa MDI z Krakowa.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ryanair: Do Izraela z dwoma walizkami podręcznymi

Od 20 stycznia wszyscy pasażerowie podróżujący do i z Izraela będą mogli podróżować z ...

Norwegian: Tanie linie powinny się zjednoczyć

Prezes Norwegian Air Shuttle uważa, że europejscy przewoźnicy niskokosztowi powinni założyć własny alians lotniczy. ...

Świetliste ćmy opanowały wenecki karnawał

Tysiące ludzi w Wenecji obserwowały paradę oświetlonych i udekorowanych łodzi, która zainaugurowała tegoroczny karnawał. ...

Na Wielkanoc Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania

Użytkownicy wyszukiwarki lotów Skyscanner, którzy planowali podróż na święta wielkanocne, najczęściej kupowali bilety do ...

Marek Andryszak stawia na agentów

Niemiecka branża turystyczna – pamiętając, że w Polsce Marek Andryszak, jako prezes TUI Poland, ...

Skyscanner: Nowy rok pełny innowacji

Wi-Fi na pokładzie, metamorfoza klas i nowe technologie czuwające nad tym, by bagaż trafił ...