POT ma pracę dla dyrektorów w Kijowie, Moskwie i Paryżu

Fot. materiały prasowe

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła dziś konkurs na stanowiska dyrektorów swoich zagranicznych ośrodków w Kijowie, Moskwie i Paryżu.

Jak czytamy w ogłoszeniu na stronie internetowej organizacji, głównym obowiązkiem dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej będzie turystyczna promocja Polski na podległych im rynkach – na Ukrainie, we Francji oraz w Rosji, na Białorusi i w Kazachstanie.

POT wymaga od kandydatów wyższego wykształcenia (tytułu magistra), ponadto powinni oni korzystać z pełni praw publicznych, nie mogą być karani, muszą mieć co najmniej pięcioletni staż pracy w turystyce, marketingu, sprzedaży, public relations, administracji publicznej lub dyplomacji, w tym co najmniej trzyletni na stanowisku kierowniczym, i prawo jazdy co najmniej kategorii B, mówić biegle przynajmniej po angielsku.

Atutami będą znajomość zagadnień z zakresu komunikacji, marketingu i turystyki, polskiego rynku turystycznego w zakresie atrakcyjności turystycznej, „Strategii marketingowej Polski w sektorze turystyki na lata 2012-2020”, ustawy o zamówieniach publicznych, o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, ustawy i statutu Polskiej Organizacji Turystycznej, a także umiejętność organizowania kampanii promocyjnych, zarządzania projektami i personelem, pracy w zespole, nawiązywania kontaktów i radzenia sobie ze stresem. Warunkiem udziału w konkursie jest również przedstawienie liczącej od trzech do pięciu stron pracy pisemnej na temat „Koncepcja realizacji założeń strategicznych komunikacji marketingowej w roku 2020 na wybranym rynku”.

CZYTAJ TEŻ: Anna Salamończyk-Mochel – prezes od bonu turystycznego

W zamian POT oferuje „ciekawą pracę pełną wyzwań i umowę o pracę zawartą na czas określony, nie dłuższy niż 33 miesiące” (tyle trwa kadencja dyrektora ZOPOT-u).

Planowany termin rozpoczęcia pracy to październik 2020 roku w Kijowie, listopad 2020 roku w Paryżu i grudzień 2020 roku w Moskwie.

Wstępna kwalifikacja kandydatów odbędzie się na podstawie przesłanych dokumentów potwierdzających wymagane kwalifikacje. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Obecnie ZOPOT-om w Kijowie, Moskwie i Paryżu szefują Włodzimierz Szczurek, Magdalena Krucz i Tomasz Rudomino. Oni również mogą ponownie wystartować w konkursie.

ZOBACZ TAKŻE: POT szuka pracowników do oddziału w Wieliczce

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rosyjscy hotelarze windują ceny na mistrzostwa

Nawet o 2489 procent wzrosły ceny noclegów w tych rosyjskich miastach, w których będą ...

Rosjanie nie pojadą pociągiem do Nicei

Koleje Rosyjskie zawiesiły od 4 marca do odwołania pociągi relacji Moskwa-Nicea – podała agencja ...

Senatorowie uchwalili zwolnienie z ZUS i postojowe dla touroperatorów

Senat wprowadził 45 poprawek do ustawy zwanej mikrotarczą dla branży turystycznej. Większość miała charakter ...

Andrzej Kobielski: Model biznesowy Enter Aira zakłada utrzymywanie rentowności każdego roku

Wiceprezes Enter Aira: Jesteśmy linią podróży wakacyjnych

Nazwa „linia czarterowa” to pewna zaszłość. My obsługujemy rynek podróży wakacyjnych. Będziemy zwiększać liczbę ...

Greccy hotelarze przeceniają puste pokoje

O kilka procent wzrosła liczba rezerwacji wyjazdów do Grecji w największych niemieckich biurach podróży. ...

Na Krecie dłuższy sezon i więcej klientów

4,5 miliona gości ma w tym roku przyjechać na Kretę. Rok temu było ich ...