Reklama
Rozwiń
Reklama

Grupa Best Western bogatsza o nową markę i 300 hoteli

Grupa hotelowa Best Western Hotels & Resorts przejęła sieć WorldHotels, liczącą prawie 300 luksusowych hoteli i ośrodków wypoczynkowych na całym świecie

Publikacja: 18.02.2019 16:56

Grupa Best Western bogatsza o nową markę i 300 hoteli

Foto: Materiały prasowe

Przejęcie zostało sfinalizowane w ubiegłym tygodniu. Marka WorldHotels odegra zasadniczą rolę we wzmocnieniu oferty Best Western w segmencie upper upscale i luxury - pisze Best Western w komunikacie prasowym.

WorldHotels zachowa odrębność wizerunkową i nadal tą siecią będzie kierował dotychczasowy prezes, Geoff Andrew.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama