Reklama
Rozwiń

Rzeszów - dwa razy więcej rejsów do Monachium

W letnim rozkładzie połączeń przyszłego roku Lufthansa zwiększy liczbę rejsów między Monachium a Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka do dwóch dziennie

Publikacja: 15.10.2018 12:39

Rzeszów - dwa razy więcej rejsów do Monachium

Foto: materiały prasowe

ff

Zmienią się także godziny połączeń. Podróżujący zyskają lot do Rzeszowa wieczornym rejsem, który wystartuje z Monachium o godz. 21.35. Przylot do Rzeszowa zaplanowano na godz. 23. Połączenia odbywać się będą siedem razy w tygodniu. W drogę powrotną z Rzeszowa do Monachium samolot zabierze pasażerów codziennym porannym rejsem o 6.15.

Pierwsze połączenie w nowym rozkładzie pojawi się 31 marca 2019. Tym samym Lufthansa zwiększy liczbę rejsów z Rzeszowa do Monachium do 14 razy w tygodniu.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Turystyka
Nie tylko Energylandia. Przewodnik po parkach rozrywki w Polsce
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta