Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej dr Robert Andrzejczyk wystosował specjalny komunikat z okazji zbliżających się targów turystycznych TT Warsaw.

"Tegoroczna jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw jest wyjątkowa" - pisze Andrzejczyk. - "Już po raz 25. spotykamy się na jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń branży turystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W jubileuszowym 2017 roku to nasz kraj jest partnerem targów. Jestem przekonany, że pozwoli to na szczególne zaakcentowanie potencjału turystycznego naszej ojczyzny i podkreślenia jej piękna i różnorodności. A te walory - nie mam co do tego wątpliwości - zachwycą cały świat."

W dalszej części komunikatu prezes POT dodaje:

"Podczas tegorocznej edycji targów odbędzie się też wręczenie najważniejszych nagród w polskiej turystyce. Polska Organizacja Turystyczna wręczy Certyfikaty najlepszym produktom turystycznym w czasie uroczystej gali w dniu 23 listopada. To przykład najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych, które mogą służyć za wizytówkę polskiej turystyki.

Bardzo dziękuję organizatorom za stworzenie tak wyjątkowego miejsca spotkań i zapewnienie unikatowego klimatu, który jest swoistym magnesem dla licznych gości i wystawców. Na koniec chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich do czynnego udziału w targach. Życzę wielu sukcesów wystawcom i niezapomnianych wrażeń zwiedzającym" - kończy prezes POT.