Eksperci od Dubaju pojadą zwiedzić emirat

Dubai Expert, program szkoleniowy dla touroperatorów i agentów turystycznych, ma teraz także polską wersję językową. Dzięki niemu w nietypowy sposób można dowiedzieć się, jak dostosować ofertę wyjazdów do Dubaju do różnych grup turystów - par, rodzin czy singli

Aktualizacja: 17.10.2017 09:05 Publikacja: 16.10.2017 23:43

Eksperci od Dubaju pojadą zwiedzić emirat

Foto: Materiały promocyjne

Dubai Expert to właściwie interaktywna gra karciana, w której gracz przygotowuje zestawienie różnych atrakcji i aktywności, aby jak najlepiej zaprezentować Dubaj. Na jedną grę składa się 30 misji. Podczas każdej z nich gracz wybiera najlepsze karty spośród automatycznie podsuniętych mu przez system. Chodzi o to, żeby stworzyć idelną ofertę do profilu i oczekiwań klienta.

Organizacja odpowiedzialna za promocję emiratu, Dubai Tourism, przekonuje, że by ukonczyć szkolenie wystarczy grać 30 minut dziennie przez 14 dni. Program, którego bazę stanowi 25 eksperckich filmów wideo, pozwala poznać wszystkie najważniejsze atrakcje miasta i organizowane w nim cały rok wydarzenia i festiwale – wszystko po to, by wyspecjalizować się w przygotowywaniu doskonałych planów podróży.

Dubai Expert składa się z trzech etapów. Aby dostać tytuł eksperta od Dubaju, gracz powinien przejść 20 misji i obejrzeć 25 filmów wideo. Komu będzie zależeć na tytule Dubai Expert + będzie musiał ukończyć wszystkie 30 misji. Tytuł będzie aktualny przez dwa lata, później trzeba go będzie odnowić, biorąc udział w 20 nowych misjach, wzbogaconych o nowe atrakcje i wydarzenia.

Na zakończenie programu uczestnicy otrzymają certyfikat „Dubai Expert", potwierdzający ekspercką wiedzę o Dubaju i uzyskają możliwość zdobycia nagrody dodatkowej - wycieczki do emiratu dla dwóch osób (cztery noclegi). Wycieczka przypadnie temu, kto zostanie wylosowany spośród kursantów z nowym tytułem.

Dodatkowo osoba, która ukończy program Dubai Expert z największą liczbą punktów dostanie od Emirates Airlines dwa bilety lotnicze do Dubaju, a ten, kto jako pierwszy ukończy Dubai Expert odbierze nagrodę w postaci czterech noclegów dla dwóch osób w Dubaju.

Zdobywcy certyfikatu mają szansę na dodatkowe korzyści, takie jak zaproszenia na wydarzenia związane z Dubajem w swoim regionie.

Zobacz program DUBAI EXPERT

Materiał powstał przy współpracy z Visit Dubai.

Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Materiał Promocyjny
Jak wykorzystać potencjał elektromobilności
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: „Strelicje" pokonały „Ślicznotkę"
Turystyka
Turcy mają nowy pomysł na all inclusive
Turystyka
Włoskie sklepiki bez mafijnych pamiątek