W ramach akcji agenci, do których po odbiór dokumentów zgłaszają się klienci, wraz z biletami i kuponami hotelowymi, przekazują bon uprawniający do zniżki w wysokości 50 euro na następne wakacje z touroperatorem.

Promocja będzie prowadzona do 15 stycznia, kupon można zrealizować do końca lutego 2017 roku. Rabat dotyczy wyjazdów z terminem rozpoczęcia do 31 października 2017 roku do Egiptu, Maroka, Omanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przykładowo tygodniowe wakacje w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie można w FTI kupić od 230 euro za osobę. W przypadku ZEA i Omanu najniższa cena wynosi 254 euro od osoby.

– Poprzez akcję chcemy zachęcić naszych partnerów, by w momencie przekazywania dokumentów podróży, zachęcili klientów do zakupu kolejnych wakacji, a przez "kupon lojalności" mocniej związać tych ostatnich z biurem agencyjnym – mówi Richard Reindl, szef sprzedaży w FTI.

Udzielony rabat nie wpływa na wysokość prowizji wypłacanej agentom. By go móc zrealizować, należy zgłosić go najpóźniej na 6 tygodni przed wylotem do touroperatora, podając numer rezerwacji i datę rozpoczęcia podróży.