Reklama
Rozwiń
Reklama

Wizz Air zakłada bazę w Krakowie

Dwa airbusy A321 będą stanowiły bazę Wizz Aira na lotnisku w Krakowie. Pierwszy przyleci w maju, a drugi we wrześniu 2019 roku. Dzięki temu przewoźnik uruchomi 12 połączeń z tego miasta

Publikacja: 21.11.2018 15:19

Wizz Air zakłada bazę w Krakowie

Foto: materiały prasowe

ff

Kraków będzie 26. bazą Wizz Aira i najnowszą w Polsce po Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. A321 będą latać do: Londynu, Kijowa, Nicei, Turku, Doncaster, Bari, Billund, Katanii, Larnaki, Charkowa, Oslo i Kutaisi.

W związku z nową inwestycją Wizz Air zapowiada, że będzie rekrutował w styczniu załogi do nowej bazy. Jak mówił podczas konferencji prasowej w Balicach wiceprezes Wizz Aira Stephen Jones przewoźnik zatrudni w Krakowie 80 osób.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama