Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Sprawę, budzącą w Chinach kontrowersje, ujawnili internauci. W odpowiedzi na te doniesienia w Chinach zablokowano dostęp do strony internetowej oraz aplikacji umożliwiającej rezerwację pokoi w hotelach należących do sieci. Policja w Szanghaju bada też, czy firma nie złamała chińskiego prawa w zakresie cyberbezpieczeństwa i reklamy.
Na mapie udostępnionej przez sieć hoteli nie tylko Tybet oznaczony był jako osobny kraj, ale również będący częścią ChRL Hongkong oraz - uznawany przez Chiny za własne terytorium - Tajwan.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas